Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

fiherLuci avatar fiherLuci 225 Точки

Current Selection в Blank Solutions във Visual Studio

На няколко пъти са ми казвали ,че не може Blank Solutions във Visual Studio да са на current selection  и трябва автоматично да се променят . Да де ама имайки предвид колко е досадно не ми се вярваше да няма начин и след малко гугъл ровичкане намерих начин .

След като хора от SoftUni го казват предполагам ,че във форума го няма като инфо и затова го пиша тук . 

Решението е следното 

Tools-----> Options------>Projects and Solutions---->Build and Run -----> пише " For new solutions use the currently selected project as the startup project . 

Дано ви е от полза . 

 

П.П.- Нямам си никаква идея тази тема къде трябва да бъде така ,че ако съм объркал нещо надявам се админите да могат да я сложат ,където й е мястото.

Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Хора от моята менторска група също споменаха, че някой им е казал, че нямало как да се направи автоматично и трябвало всеки път ръчно да се сменя настройката. Това очевидно не е така и го знам още откакто карах подготвителното ниво.

Тъй като хората, които водят лекции, упражнения, подготовки и др. носят някакъв авторитет, съветът ми към тях е да се подготвят наистина добре и да поставят редовно под съмнение знанията си, а не да са с мисълта, че всичко им е ясно. Винаги има вероятност човек да каже нещо грешно, колкото и да се е старал, но когато става дума за хора, които представят СофтУни в някаква официална роля, това трябва да се сведе до минимум, защото прави лошо впечатление.

4
stasi123 avatar stasi123 3 Точки

Здравейте, изпълних точно инструкциите - "Tools-----> Options------>Projects and Solutions---->Build and Run -----> пише " For new solutions use the currently selected project as the startup project . "  на колегата по-горе, но при мен не се получава.

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Ако си дала отметката значи е станало. Направи си нов Solutions и трябвa автоматично да ти минава от първия нa втория project.

0
13/06/2016 08:25:16
stasi123 avatar stasi123 3 Точки

Много благодаря!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.