Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

massbless avatar massbless 5 Точки

Programming Basics март 2016 - приемен изпит

Здравейте!

На 26-ти март имах възможност за кратко да присъствам на първата лекция от курса Programming Basics и там беше обяснено, че на 24-ти април ще се състои междинен изпит, целящ да провери колко добре усвояваме материала, а реалният приемен изпит ще се състои около месец след тази дата (не беше уточнено дали ще е в края на май или началото на юни).

Сега виждам съобщение във форума (и като e-mail), че на 24-ти април ще се състои приеменият изпит. Някой може ли разясни:

      1) един или два ще бъдат изпитите

      2) ако изпитите са два, и за двата ли ще се заплаща и дали междинният влиза по някакъв начин в крайната оценка

Благодаря предварително!

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni 28/03/2016 15:49:53
Ivanov.Ivan avatar Ivanov.Ivan Trainer 558 Точки

Здравей,

До колкото съм запознат, на 24ти ще ви е същинския изпит и няма да имате друг. След този изпит ще имате възможност да се запишете в ориентационния модул.

На видеото от 28,03,2016 - вечерта, в началото Иван Йонков прави разяснение относно изпита датата и приема. Изчакай да ги качат в инстанцията на курса.

Успех

0
krokicha avatar krokicha 76 Точки

Приемния изпит на Programming Basics януари 2016 ще е на 24.04.2016. На страницата на курса ви пише че приемния ви изпит ще е на 24.04.2016 заедно с Programming Basics януари и февруари 2016 и доколкото чух ще е така. Ако има междинен изпит той трябва да е някъде по средата на курса, след като се вземе материала от "Coding 101". Преди приемния изпит пише "Подготовка за междинния изпит". Според мен програмата ви още не е оправена напълно. Трвбва да се изчака Excel-ския файл с програмата на курса ви. Доколкото видях все още го няма. Междинния изпит участва в крайната оценка с 15% при присъствено обучаващите се.

0
28/03/2016 16:14:56
Ivanov.Ivan avatar Ivanov.Ivan Trainer 558 Точки

Колега те няма да имат междинен изпит. Има корекции в програмата на обучението. Реално след изпита на 24ти ще започнат с Programming Basics което ще е част от ориентационното ниво.

1
massbless avatar massbless 5 Точки

Благодаря ви, колеги!

Днес освен вашите отговори получих и e-mail, в който ми потвърдиха, че датата ще е 24-ти април. Аз съм записан на присъствения курс, но заради някои неприятни промени в работен и личен план се очертава да нямам възможност да присъствам на лекциите. Има ли някаква официална процедура, която трябва да следвам за да се прехвърля в онлайн форма на обучение или това ще стане автоматично при следващото ми неяваване?

0
Lusien.GG avatar Lusien.GG 66 Точки

И аз съм се записал на Basics - март(онлайн), до колкото виждам преди изпита ще има подготовка за междинен изпит, т.е. това май ще бъде междинен изпит, надявам се всички записани на този курс да получим по един мейл свързан с това възможно най-скоро, че започвам да се притеснявам. Аз си платих за този изпит вече и сега не разбирам, ако е междинен какво следва... laugh
Предполагам, че нещата са в процес на разясняване и ще стане ясно скоро.

0
Thenis avatar Thenis 219 Точки

Ако си онлайн не трябва да ходиш на междинния изпит. Само трябва да се явиш на крайния приемен изпит който е след около месец след междинният.

 

P.S. Ти си платил само за крайния изпит. Междинния изпит е безплатен.

-1
Lusien.GG avatar Lusien.GG 66 Точки

Въпроса е, че аз не знам дали това сега на 24.04 ще е приемен или междинен изпит, предполагам, че доста хора си задават същия въпрос в момента.

0
Thenis avatar Thenis 219 Точки

Ако видиш курсовете през Февруари и Януари, всички завършват на 24-04-2016. Според мен нещо не е както трябва. Може би още настройват системата.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.