Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

lyubamarinova avatar lyubamarinova 14 Точки

Programming basics - март 2016

Здравейте,

аз съм записана в онлайн формата на обучение на курса и искам да попитам къде мога да намеря материалите от първата лекция, които трябваше да бъдат качени вчера ( на 28.03.2016г.) В момента мога да сваля само качените презентации.

Благодаря предварително.

Тагове:
0
Programming Basics
stefkay avatar stefkay 54 Точки

Здравей Люба,

Ето ЛИНК към февруарската инстанция на курса. От там може да свалиш необходимите ти материали.

Поздрави!

1
vancho avatar vancho 430 Точки

Все още ще няма качени материали за март (т.е. както си пише "Още няма материали за тази лекция").

-1
29/03/2016 20:42:58
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.