Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Lusien.GG avatar Lusien.GG 66 Точки

StupidPassword (Online Student just practice)



При въведен инпут 3 и 1: ми дава ето тези "тъпи" пароли : 11aa2 11aa3 12aa3 21aa3 22aa3
Judge-а ми казва, че 21аа3 не е правилен аутпут и при другите тестове винаги, когато първата цифра е по-голяма от второта ми го дава като грешка, обеснете ми защо ? Прочетох условието 100 пъти и не виждам къде бъркам.
 

0
Programming Basics 31/03/2016 02:27:31
Gesh4o avatar Gesh4o Trainer 305 Точки

Здравей,
Защо не пуснеш кода? Така е много трудно да се ориентираме къде може да ти е грешката.

Поздрави! :)

0
DStefanow avatar DStefanow 112 Точки

Колега и при мене изкарва същия output и ми дава 100/100, ако искаш може да качиш кода и да го пратиш да го видим

0
Lusien.GG avatar Lusien.GG 66 Точки

Оправих си супер глупавата грешка. :]

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.