Loading...
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Велосипедна стойка в СофтУни

Здравейте, предложението ме е да се монтира велосипедна стойка в СофтУни. За по-голяма сигурност (всички знаем колко често се крадат велосипеди), в случай, че няма да пречи, може да се монтира вътре в сградата, в помещението след кабинката на пазача, срещу стълбите към втория етаж. Изглежда широко и според мен няма да пречи на преминаващите от там. В случай, че от СофтУни сте съгласни, аз мога да я монтирам, имам перфоратор. Благодаря :)

 

П.С. Всъщност и разрешение за паркиране на велосипеди на това място също би било някакво решение.

7
Предложения и проблеми 02/04/2016 14:11:04
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5295 Точки
Best Answer

Приятели, имаме одобрение от мениджмънта на СофтУни и от собственика на сградата да поставим пейка и стойка за колела около главния вход на СофтУни:

  • За пейката - търсим оферти за изграждане на пейка вляво от главния вход, под дърветата. Търсим хубава, голяма, стабилна градинска пейка, за 5-6 души, която да не може лесно да бъде открадната и да издържа на дъждове и снегове. Ще се ползва от пушачите и почиващите в градинката пред СофтУни.
  • За стойката за велосипеди - ще я сложим в тревната площ между двата входа на зала Code Ground. Молим да предложения и оферти.

Отговорник за проекта е вашият колега Калоян Анастасов (Каската). Той е пушач и колоездач и е в течение с всичките проблеми около пейката и паркирането на велосипеди. Моля съберете предложения и оферти и той ще ни ги представи, за да преминем към изпълнение в най-скоро време.

Наков

4
04/04/2016 13:24:50
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Супер! Мога да съдействам в монтажа, в случай, че нямате човек с машина.

 

0
04/04/2016 14:04:30
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5295 Точки

Свържи се с Каската. Той преди участва в разработката и монтажа на старата стойка за колела, още когато СофтУни беше в Хаджи Димитър.

0
malkstor avatar malkstor 348 Точки

Здрасти колега,

Велосипедна стойка има, намира се под стълбите на първия етаж от страната на задния вход. Миналото лято се препълваше често и велосипеди се заключваха и за парапета, така че явно има нужда от още една.

2
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Понеже не се сещам, тази стойка вътре в сградата ли е, или отвън? На мен идеята ми е по-скоро относно сигурността. 

0
moholovka avatar moholovka 169 Точки

Стойката е вътре, като влезнеш от задният вход, минаваш от ляво на стълбите и под тях е стойката, но тя събира 5 велосипеда. Според мен стойка пред Code Ground е супер решение, точно до портиера е и винаги има хора които пушат, а и от залата се вижда.

2
aanguelov avatar aanguelov 219 Точки

И всички, които идват с велосипед на лекции +10% точки по изпитите!

5
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5295 Точки

Действително стойка за велосипеди има на задния вход под стълбите. И действително не е много голяма и често се препълва. Отпред си спомням, че не получихме разрешение, но трябва пак да питаме.

0
moholovka avatar moholovka 169 Точки

Стойка перпендикулярна на парапета на рампата, го виждам като оптимално, те хората и сега си ги връзват там :)

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.