Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

netherblood avatar netherblood 95 Точки

Оправете judge-a!

Judge системата вече има 3 главни проблема:
1.Дава грешка при компилация без причина

2.Дава недостатъчно време отново без причина

3.Дава грешни решения без причина, въвежда данни и не чете output

Всички тези проблеми се решават с повторно въвеждане на код и рефрешване, но не трябва да е така.
Не пречат много, но смятам че проблем №3 ще създава главоболия особено на изпити, когато няма да можеш да разбереш защо дава грешка на тест.

Тагове:
ArmenPotourlyan+deleted! avatar ArmenPotourlyan+deleted! 488 Точки

И на мен са се случвали и трите проблема. Стратегията, която прилагам, е да изчакам 7-8 секунди преди да рефрешна за резултат. Работи около 90% от случаите.

1
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Вторият пролем си го има от доста време, в началото (далечната 2014) беше само на Джава, но май по някое време се пренесе и към други езици.

Проблем 1 ми се случи за пръв път съвсем наскоро; беше ясно, че трябва да пусна наново, защото резултатът беше "Compiled file is missing. Compiler output: Compiler process timed out."

Това третото не ми се е случвало, но звучи доста неприятно. Освен ако не изгърми на нулеви тестове няма как да разбереш, че нещо не е наред със системата, а не с кода ти.

Администраторите имат опцията да рънват събмити наново. Може би на първо време би било някакво подобрение ако се даде тази възможност на обикновените потребители - да си рерънват собствен събмит вместо да събмитват по 10 пъти един и същи код.

2
EvgeniyaL avatar EvgeniyaL 35 Точки

Здравейте колеги,

найстина не лошо да се направи нещо по въпроса, защото на мен ми се е налагало да събмитвам по пет - шет пъти, за да не ми тайм аутва решението. А сега вече дава и грешка при компилация на работещ Java код. На изпита ще е доста неприятно.... 

Поздвари и успех!

1
14/04/2016 12:07:41
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.