Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

изпит 24 април

Някой има ли представа по какво ще е изпита на 24 април за online формата на обучение. Coding 101 или Programming basics. Има промяна в плана на обучението, а ние не сме се явявали на междиния изпит.

Тагове:
-2
Programming Basics
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки
На 24 ще има 2 изпита:Предишните "coding101" и "programming basics"тъй като вече coding 101 е приемния изпит, всеки който не го е взел като междинен, ще трябва да го държи.Единствено не е ясно дали ще са по едно време на 24.
3
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Благодаря за инфото

0
dimitur_botev avatar dimitur_botev 112 Точки

Значи междинният изпит, тъй нареченият coding101, е този с който се влиза във СофтУни?  А programming basics за какво е тогава и кой трябва да го държи? Съжалявам за въпроса, ако ви се е сторил глупав, обаче при тези промени губя нишката :) 

0
04/04/2016 11:15:17
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки

Междинния изпит за групите от Март месец е във формат Coding 101. Тъй като, тяхната програма беше променена, те ще държат изпит на Coding 101. А групите преди март - Януари и Февруари, държат изпит на Programming Basics.

1
lubomir999 avatar lubomir999 2 Точки

Здравейте, аз съм онлайн форма на обучение. Не съм се явявал на междинен изпит (Coding101). Въпросът ми е на 24 април, изпитът за Programing Basics ли ще правя или Coding101? И задачите(ако някой знае всяка задача от какъв тип ще бъде, напр. 1-ва прости сметки, 2-ра прости проверки .....) да ги напише :). Колко точки се изискват за преминаване на изпита (мисля че бяха 250 т. или 50%). След изпита на 24 април, какво следва в обучението? 4 месеца ще се занимаваме с други езици за програмиране (и ще минаваме ли пак Programing Basics) ? Надявам се да съм задал всички въпроси, които ще са отполза за хората не разбрали за какво става въпрос. :)

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

До колкото разбрах, ние ще трябва да се явим на 24 април, да направим изпита Coding101, тъй като не сме го правили. Тои е входния изпит и трябва да имаме над 250 точким, за да влезем в Софтуни. и след това около 24 май ще имаме изпит Programing Basics. Това знам до момента, ако някой има повече информация, моля да я сподели тук, защото много от нас са в неведение какво точно се случва

-2
04/04/2016 15:15:49
MiroslavMarinov avatar MiroslavMarinov 6 Точки

Ами аз прегледах видеото и честно казано още повече се обърках. В крайна сметка на 24 има някакъв изпит, който ще трябва да се издържи ( кодинг ли е или прог. бейсикс, май все тая ).

 

ЕДИТ: Всъщност сега си зададох един доста важен въпрос. Тези, които сме в оналйн форма на обучение, ще можем ли да продължим по същия начин ако си издържим изпита? Аз си правех някакви планове да продължа онлайн, но не проверих това до колко е позволено всъщност. 

0
04/04/2016 16:25:36
PC_USER avatar PC_USER 0 Точки

Един въпрос и от мен :)

Тези които са от провинцията и са се записали на онлайн формата (като мен) ще трябва да дойдат до София, за да могат да минат даденият изпит? Няма ли някакъв друг вариант? :\

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Няма друг вариант, трябва да се явиш на изпита. От вкъщи не може, изпита се прави в Софтуни -  и за редовната форма и за онлайн формата на обучение е така. Ако не можеш да дойдеш на посочената дата, може да пишеш до софтуни, ако могат,да ти изместят датата за изпита, за да не изгубиш парите които  си платил.

0
PC_USER avatar PC_USER 0 Точки

Благодаря за информацията 

0
andji.g avatar andji.g 9 Точки

Писах на СофтУни по въпроса.

Че ще има два изпита - ще има, защото Programming Basics - март 2016 са по новата програма и ще полагат Coding 101, това е сигурно. Но ние от Programming Basics - януари 2016, които не сме били на междинния, дали ще ни присъединят към тях или направо ще полагаме Programming Basics изпита - не се знае. Вече съвсем загубих нишката какво се случва и чие мнение е компетентно. От видеото се подразбира, че трябва да правим Coding 101, защото не сме го минали. От info@softuni.bg казват друго. Кой прав, кой крив - явно не ги интересува, че на хората плановете могат да се объркат :)

1
06/04/2016 13:06:23
gadjov avatar gadjov 115 Точки

Здравей и мен ме тормозеше този въпрос и се обадих в софтуни и ги попитах и там ми разясниха, че на 24 имаме изпит по бейсикс и за онлайн учащите е 100% формиращ оценката. 

5
andji.g avatar andji.g 9 Точки

Ясно тогава. Поне имаме краен отговор :) Благодаря!

1
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Благодаря ти колега за отговора, изясни се най - после със сигурност по какво ще ни бъде изпитът на 24 април.

Поздрави

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.