Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Lamms avatar Lamms 197 Точки

Пиши по имейл на администрацията и ще те включат. Не сме разпределени още, така че няма да има проблем.

1
stucky avatar stucky 7 Точки

Благодаря, вчера пратих съобщение през контактната форма, но нямам отговор още. Не съм сигурен дали това е бил най правилният вариант. надявам се да се чуе нещо до довечера, че изтича срокът.

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравейте,

добавени сте в системата като желаещ да участва в отборния проект по QA Fundamentals. Утре - 6 април, до края на деня ще бъдете разпределени в отбор. Очаквайте подробна информация на Вашия имейл.

 

При допълнителни въпроси, съм на разположение. 

 

 

Поздрави и слънчев следобед,

Алекс :) 

0
05/04/2016 15:59:11
Ladea avatar Ladea 1 Точки

Здравейте, 

 

В петък още се записах за отборен проек , тъй като съм присъствена форма, но днес получих e-mail, че трябва да се запиша пак.

Тъй като в начало се бях записала онлайн форма, но промених на присъствена, предполагам , че към момента се водя и по двата начина.

Бих помолила, ако може да проверите в коя от двете форми  съм наистина, защото , ако приема и в момента запитването за отборен проек, вероятно системата ще сме разпредели 2 пъти - в присъствена форма и онлайн форма.

Благодаря предварително!

Приятен ден.

0
dessytomova avatar dessytomova 7 Точки

и аз получих такъв имейл, въпреки, че се записах днес. 

за всеки случай потвърдих пак :)

0
05/04/2016 22:58:20
PetarUzunov avatar PetarUzunov 10 Точки

Здравейте колеги,

Все още не съм разпределен за екипен проект а заявих участие(онлайн форма на обучение).

Има ли вече разпределение или и Вие очакавате имейл :)

Поздрави,

Петър.

0
Lamms avatar Lamms 197 Точки

Няма още, не сме получили мейл.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.