Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

r_petrov avatar r_petrov 14 Точки

Домашна работа: Introduction to AngularJS

Здравейте, имам следният въпрос: някой знае ли как точно да се компресира домашното така, че да се вмести в допустимия минимум за изпращане от 2MB, тъй като при мен след компресиране пак е много голямо - близо 70 MB? Дори и само на един проект да са и трите задачи, пак след компресиране става към 15 MB. Единственото, което ми идва на ум, е да изпращам отделните файлове, в които съм писал, както и screenshot-ове...

Предварително благодаря за вниманието!

Тагове:
0
Advanced Level: Front-End
Sanity avatar Sanity Trainer 194 Точки

Пробвай да изтриеш angular-а ... Или libs/lib папката... Такива външни зависимости дето могат да се дръпнат като package-и.

2
05/04/2016 12:03:17
r_petrov avatar r_petrov 14 Точки

След като изтрих angular папката и  bootstrap.css, размерът на zip-натото домашно вече е в рамките на изисквания размер.

Благодаря за бързия и точен отговор!

0
dimityr.jechev avatar dimityr.jechev 198 Точки

По-добре беше да изтриеш всичко,което не използва проекта.Тоест като си оставиш само angular.js и bootstrap.js и bootstrap.css пак си се вместваш в максималния размер,но проверяващия няма да си играе той да сваля angular.js .

1
Sanity avatar Sanity Trainer 194 Точки

Ако използва готовия angular, който по стъпките на първото домашно беше да го свалим от Repository-то на курса в Github... Там angular-а е около 20 MB и хич не се компресира. Това като го сложиш и в трите задачи, и дотам... Минималния размер на архива ти се свежда до 50 MB.

1
05/04/2016 14:22:11
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.