Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
milkopg avatar milkopg 47 Точки

Онлайн защита курсов проект

Някой знае ли как да се свържем с хората, пред които ще защитаваме ? Деян спомена за скайп, като гледам от списъка само Владо ще извършва онлайн защита.

Деян как да се свържем с Владо?

Ще ни предоставиш ли скайп или друг начин за връзка с него?

0
Java Web Development
julieta.p.atanasova avatar julieta.p.atanasova 74 Точки

Доколкото помня има два скайпа - softuni.bg и softuni.org

Обикновено до сега процедурата е била горе долу следната - когато ви кажат на кой skype ще е защитата ви, трябва да го добавите в контактите си. Като наближи часът на защитата пишете, че сте на линия и сте готови да защитавате и проверяващият ще ви звънне. Споделяте си екрана и си показвате проекта, презентацията и т.н. в рамките на определеното време.

2
milkopg avatar milkopg 47 Точки

А кога ще ми кажат на кой скайп ми е защитата? т.е. имам час и човек пред който ще защитавам. Имейл ли се получава, на сайта ли го пише някъде, или някакъв ресурс в курса?

0
julieta.p.atanasova avatar julieta.p.atanasova 74 Точки

Нямам представа. По принцип това се пише в таблицата с графика на защитите. Сега са пропуснали, така че да се надяваме, че Деян или някой от екипа ще се включи с повече информация smiley

0
deyan.zhekov avatar deyan.zhekov 159 Точки

Здравейте,

бих искал да дам повече информация, но... на мен ми казаха, че участниците в защитата са получили email с указание... Ще пиша до SoftUni по темата.

0