Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Svetlio91 avatar Svetlio91 1 Точки

Проблем с предаване на финален проект по Java Web Development

Здравейте,

Имам проблем с предаването на проекта като последно домашно. Файлът, който се опитвам да кача е ZIP със всички неща, които трябва да предадем(архивиран проект, DDL за базата, описание в docx формат и презентация). Проблемът е че е много голям 30MB, а може да се качи най-много до 2MB.

От друга страна виждам че пише Project Presentations. Това дали означава че трябва да предадем само презентацията и за това да е оставено толкова малко място.

Моля посъветвайте ме какво да направя, че времето изтича...

Поздрави,

Светльо

Тагове:
0
Java Web Development
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Какво се опитваш да качиш? Как така ти е 30 МБ ? Кое ти е толкова много? Docx-а ли? Защото при мен проектът сам по себе си е 341 КБ...

0
09/04/2016 17:11:05
Svetlio91 avatar Svetlio91 1 Точки

Най-голямото ми беше самият проект. Моя грешка. Видях че не съм зачистил target директорията преди да го архивирам. След един прост Maven clean нещата се оправиха и вече е 60KB архивиран. Благодаря :)

0
milkopg avatar milkopg 47 Точки

Изтрий си target папката на Maven-a , при мен беше само тя 30МБ.

0
Shade avatar Shade 33 Точки

Здравейте, от невнимание съм изтървал срока за качване на проекта :/ Дали ще може утре на място да се качи преди защитата?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.