Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

milkopg avatar milkopg 47 Точки

Не трябва ли да се пусне имейл от СофтУни/Мусала за ориентировъчното забавяне, не може така да си стоим и да чакаме!

-1
kaizer avatar kaizer 35 Точки

Колега,

имаш ли отоговор?

Може ли да ми дадеш скайпа им за да им оставя съобщение. Благодаря!

0
milkopg avatar milkopg 47 Точки

Това е от последния им имейл:

 

Нашият акаунт е: softuni.bg. Трябва да се свържеш с нас в часа, в който трябва да презентираш. Как можеш да ни покажеш екрана си - виж стъпките тук.

 

Отговор от тях нямам, звънях и писах съобщение, но нищо към момента

0
10/04/2016 16:41:13
Kamenov avatar Kamenov 18 Точки

Здравей, аз също бях от 15:45, но все още никои не се е свързал с мен.

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Нали ти пишеш на скайпа, а не чакаш някой да те потърси?

0
milkopg avatar milkopg 47 Точки

Явно си има голямо забавяне, може ли някой който е минал да пише, часа в който е бил по списък, за да знаем за какво забавяне говорим

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Бях в университета до преди час и мисля, че към 14:40-50 започнаха онлайн защитите. Дано това до някаква степен може да помогне да разберете дали има забавяне. 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.