Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VictoriaLaz avatar VictoriaLaz 41 Точки

SoftUni 3.0 как продължаваме на границата между старо и ново

Здравейте, 

Получихме известието за старт на SoftUni 3.0. Въпросът ми е за студентите "в средата". Аз преминах курс Basics през ноември месец. Сега сме на Java fundamentals, който виждам, че влиза в "професионалните" курсове. Как продължаваме нататък, ако например искаме да се занимаваме със C#?

Благодаря предварително за отговора.

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Здравей,

Ако си преминала Fundamentals курсовете на C# алтернативите ти за момента са няколко:

1. Презаписваш Fundamentals на C#. Не е задължително да го правиш, евентуално ако искаш да си опресниш знанията. Програмата ще е леко променена. Курсовете ще са Advanced C#, OOP Part1, OOP Part 2

2. Записваш ориентационния модул. Минаваш през всяка една технология, добиваш по-ясна глобална картинка, запознаваш се с нови хора, с които евентуално някой ден ще работите заедно или ще създадете нещо революционно.

3. Изчакваш или караш отворени курсове (пр. Алгоритми, QA...) до Септември (а ако имаш време си караш постоянно каквито отворени курсове има - на никого не му е навредила повече квалификация)

И трите точки водят до Септември месец, когато идва естественото продължение на професиите, в т.ч. и на C# - DB Fundamentals.

 

Поздрави,

Иван

4
12/04/2016 13:22:16
VictoriaLaz avatar VictoriaLaz 41 Точки

Всъщност Java Fundamentals и Teamwork And Personal Skills са първите от модул Fundamentals за мен. От "новите" съм. За другите са последни. Т.е. продължавам със C# fundamentals и OOP?

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Да, точно така. Общо взето при теб има най-малко промени :-))

3
Rextor92 avatar Rextor92 149 Точки

Royal, а какво става с High Quality Code, Teamwork и Java оценките от Fundamental Level. Аз не съм взел Java Fundamentals, това би ли ми попречило при новата програма, или Java-та си остава в отделен модул и не се занимавам с нея :) ? Оценката ми по Teamwork е 4.66, което означава, че не взимам всички кредити? Възможно ли е да се запишат два модула, например ако искам да презапиша C#, но да изкарам и Tech Module?

Благодаря ти предварително =)

0
pmpeev+deleted! avatar pmpeev+deleted! 22 Точки

А кога влизат в сила новите правила за оценяване? Въпросът ми е за предстоящия изпит по Java Fundamentals - ако изкараме обща оценка над 3.00 на него, взимаме максималните 6 кредита или пропорционално на оценката?

0
Nick_89 avatar Nick_89 2 Точки

Здравей, колега, на откриването на Java Fundamentals, който в момента караме, загатнаха за новата програма, но за оценяването категорично съобщиха, че ще е по новата система, така че - ще се стягаме. Поздрави и успешно представяне!!!

1
westillfight avatar westillfight 1 Точки

Новия начин на оценяване влиза в сила от Май месец. Поне така каза Ангел на откриването на 7-ми март. Специално се зададе този въпрос и той отговори, че независимо от оценката, Teamwork & personal skills и Java Fundamentals носят по 6 кредита.

1
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Логично е, няма как максимални да са старите 6 кредита, пък да се разпределят по новата система.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.