Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

[Event] WEBIT.FESTIVAL Europe 19,20 April

Здравейте колеги, преди известно време получих мейл от СофтУни, че мога да получа безплатен билет за WEBIT.FESTIVAL като попълня една форма. Днес получих мейл от WEBIT, че съм удобрен и получих free entry ticket. 

Има ли някой друг, който да е получил билет от СофтУни? Може да се организираме и да отидем заедно. :)

Тагове:
0
Events
dimityr.jechev avatar dimityr.jechev 198 Точки

А някой знае ли дали е задължително на 19-ти да ходим или може само на 20-ти да отидем ?

0
xezzy avatar xezzy 27 Точки

Билетът, който си получил, по всяка вероятност е само за "developer summit", който е, така да се каже, само клон на конференцията и е на 20 април. И да искаш на 19 не можеш да отидеш :D

0
Mozez avatar Mozez 55 Точки

Аз също съм от удобрените. Най-вероятно ще ходя с колега от работа, но ако имаш желание може да се присъедениш :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.