Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Valentinche avatar Valentinche 3 Точки

Teambuilding на 16.04.2016г.

Здравейте колеги,

Къде ще се проведе Тимбилдинга на 16,който е обявен в графика на курса Teamwork от 10:30 до 16:00.

Някаква информация някой има ли?

Чакаме и съобщение за кой в какъв отбор е ,нали така,доколкото правилно съм разбрала.

До колкото знам минали години е бил в някой парк,еми ако вали,как се процедира?

Благодаря за отделеното време! :)

Тагове:
2
Teamwork and Personal Skills
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Миналия teambuilding имаше парк, но беше буквално за 5 минути... не сме стояли там 6 часа, трябва да ни изпратят имейл кой в какъв отбор е и сутринта на 16ти да се намерим.

2
Valentinche avatar Valentinche 3 Точки

Защо за 5 минути,не се ли правят някакви игри,щафети,бягане скачане,аз така си го представям :)

1
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Едната от задачите беше да отидем в парка и да направим нещо :D, просто бъди търпелива и ела.

1
LudTip avatar LudTip 0 Точки

А бе хубаво да доидеме ама къде?

Не става ясно, в поканата пише в 14:00 , но не знам къде да отида.

0
Mhristoforova avatar Mhristoforova 166 Точки

Здравей,

Днес на лекцията ще ни кажат повече инфо, а скоро ще има и имейли :)

0
EyubDjelil avatar EyubDjelil 9 Точки

Kolegi az sum online student i na kusmet shte sum v sofiq utre. Tova subitie za utre koga i kude posledno?10:30  v softuni ili nyakude v 14:00? Na email li da cakam ili v profila tuka info?

 

0
LittleZombie avatar LittleZombie 30 Точки

Ако си потвърдил, че ще присъстваш, би трябвало да си получил мейл, в който пише часа и мястото. В случая това е в 11:00 ч. в парка пред УНСС. Също така трябва да пише и името на тийма, в който си разпределен.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.