Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

netherblood avatar netherblood 95 Точки

Кой ви беше най-трудния курс?

Здравейте колеги, интересно ми е кой курс ви се е сторил най-труден до момента? Моля запишете впечатленията си и пояснете до кой курс сте вмомента.

Аз съм минавал стария Basics и C# Advanced.
Мене лично курса по Алгоритми вмомента ме затруднява много, някои домашни ме засипват хаха

Тагове:
2
Общи приказки 18/04/2016 15:07:03
dead4y avatar dead4y 62 Точки

High quality code

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.