Loading...
GeorgiGG avatar GeorgiGG 6 Точки

Сорс кода на задачите от примерния изпит от 16.04

Здравейте,

пробвах да видя сорс кода на задачите от примерния изпит от 16.04, но не ми го показва в Judge системата. Как мога да го видя?

благодаря

 

ЕДИТ: Задачите съм ги решил, но не мога да достъпя собствените си решения.

Тагове:
0
Programming Basics 18/04/2016 17:20:02
Thenis avatar Thenis 219 Точки

Изглежда че още не са качени решенията. Би трябва след 1-2 дена да ги качат. Ако искаш мога да ти дам мойте решения на първите 4 задачи.

0
GeorgiGG avatar GeorgiGG 6 Точки

Ами аз съм ги решил, но искам да видя собствените си решения smiley

0
Thenis avatar Thenis 219 Точки

Sample Exam - April 2016 

 

Пробвай този линк ако не стане отиди в профила си на judge-а https://judge.softuni.bg/Users/Profile и натисни Sample Exam - April 2016

1
18/04/2016 17:33:07
GeorgiGG avatar GeorgiGG 6 Точки

Да стана - мерси, влизах по стандартния начин преди и затова не ставаше.

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Не е качен, затова не може да се види. Няма от къде да го видиш и до някъде е по добре това, пробвай се сам да ги решиш, ако се запънеш някъде пиши тук във форума и някой колега щш ти помогне.

0
StankaPetkowa avatar StankaPetkowa 1 Точки

А условията на задачите има ли ги на друго място защото в  judge дава грешка и не се отварят

0
Thenis avatar Thenis 219 Точки

На мен ми работи. Пробвай с този линк. https://judge.softuni.bg/Contests/Practice/Index/182#0

1
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

И на мен ми работи. Друг вариант е да ти ги пратя, ама като гледам не си оставила facebook или skype в профила си. Имаше една такава тема за по-добра комуниция по между ни. Ако желаеш посочи си facebook или skype в профила си и ще ти ги пратя.

1
kiso_blg avatar kiso_blg 57 Точки

Има лека промяна в Judge-а Вече няма секция Programming for Begginers. Материалите от курса след междинния изпит и тренировачния изпит са преместени в Programming Fundamentals.

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Промяната нa Web design, няма нищо общо с проблема на колежката. Материалите са си същите, само имената на курсовете са променени

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.