Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

S.Georgiev91 avatar S.Georgiev91 37 Точки

[Homework] Писане на мотивационно писмо (Cover Letter)

Здравейте!

В сайта вече имаме задание за писане на мотивационно писмо с краен срок 21-ви Април, а все ще не е минала такава лекция. Дали е някаква грешка, или аз нещо съм пропуснал? 

Тагове:
1
Teamwork and Personal Skills 18/04/2016 19:15:33
LittleZombie avatar LittleZombie 30 Точки

Здравей!

И аз се чудех същото, но поглендах програмата и по нея се води, че в една лекция е трябвало да вземем CV и мотивационно писмо, макар че на тази лекция говориха само за CV. Така че нищо не си изпуснал и най-вероятно няма грешка в срока за изпращане на мотивационното писмо. Можеш да погледнеш презентацията от предишните курсове. Има и демо примери.

1
19/04/2016 11:59:32
DenisDuev avatar DenisDuev 39 Точки

Мхм наистина доста странно, поне да бяха качили същата презентация дето ти споменаваш като ресурс, а иначе имаме и тема как да кандидатстваме за работа, може би там има и за мотивационното писмо.

1
S.Georgiev91 avatar S.Georgiev91 37 Точки

Аз подозирам, че лекцията за мотивационното писмо ще е сега в Петък. Тъпото е, че не върви да пропусна домашна, разчитайки на късмет! :D 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.