Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

pavel1 avatar pavel1 9 Точки

Имам същия проблем като колегата, мислех да пускам тема.

0
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Оправих го, пробвайте пак.

0
Valleri avatar Valleri 304 Точки

Здравей,
Ограничението сега е 2 МБ, а само .ехе ми е 2,4 , общо архива е 9.4, не може ли да се увеличи ограничението?

1
hristolilov avatar hristolilov 394 Точки

Ако някой се чуди как да побере и задачата с pdf-a в 2 МБ, единственият нужен .jar в lib папката(поне при мен) е itextpdf-5.5.0.jar.Премахнете всички останали от build path-a и от папката съответно :)

Въпреки това не е зле да качите лимита поне на 4 МБ, при максимална компресия архива ми е 2,400 КБ.

0
pavel1 avatar pavel1 9 Точки

Както и да го въртя, архива ми заедно с jar и exe файловете е около 5.5 МВ, което е доста извън лимита.Според мен би било разумно лимита за това домашно да е около 10 МВ.

0
design.angelova avatar design.angelova 69 Точки

Здравейте колеги,

как си организирахте домашното, кои директории включихте в архива, тъй като при мен

(bin + src  директориите, exe файла, двата текстови и шрифта.ттф ) > 2 MB, равни са точно на 2.3 MB, но повече от лимита.

Благодаря предварително :)

0
velinikiforov avatar velinikiforov 1 Точки

Здравейте, аз съм от новия курс(Java Basics януари) и също немога да прикача домашното, архива ми е с размер 4,8MB. Само .exe-то и .jar-а неархивирани са 5MB...

Идеи? laughing

0
FlipRF avatar FlipRF 16 Точки

Аз също съм от новия курс Java Basics и не мога да смъкна домашното под 2МБ, най-малкото понеже смао PDF библиотеката ми е повече. Все някой от предишните групи трябва да е успял, моля светнете и нас новаците какво правим грешно.

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Просто недейте да качвате библиотеката. Варианти няколко.

1) Сложете някакъв файл с обяснение какво и откъде сте ползвали.

2) Може да качите jar-чето някъде и да дадете инструкции какво да направи проверяващият ако иска да подкара програмата, примерно да свали файла от даден линк, къде и как да импортне и т.н.

3) И понеже едва ли на всеки ще му се занимава с това, може да сложите един sample PDF, да покажете резултата от цялото нещо.

4) Принципно може да си качите кода и в сорс контрол система и да дадете линк, но пък така се нарушава анонимността на домашното, така че отпада като вариант.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.