Loading...
Jinjaar avatar Jinjaar 348 Точки
Best Answer

Квесторите не могат да са пъдари и да вардят навсякъде.Не знам как е било вчера, но на мои изпити е имало квестори долу в бара и в тоалетната! То си е за тях... ще препише на 2 изпита и на третия вече няма да знае какво се случва зареди елементарни пропуски. А на работа няма кой да диктува ред по ред.Не обръщайте внимание на подобни работи, гледайте вие да се справяте, а всеки си има глава на раменете.

Пс. Има толкова начини за преписване, че човек ако иска все ще измисли.

19
24/04/2016 22:14:54
ArmenPotourlyan+deleted! avatar ArmenPotourlyan+deleted! 488 Точки

Съгласен. Който е решил да изкара изпит по левия начин все ще измисли как да измами. Обаче, бих казал, че това, което знаеш, е много по-важно от това колко ще получиш на изпита. Рано или късно въпросните "тънкари" ще се явят на интервю, ще се види какво могат действително и в крайна сметка представянето им на изпита по Programming Basics ще е напълно нерелевантно. Поне това е моето мнение...

1
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

На мен ми се стори, че чух как някой снима нещо, предполагам екрана си :D

0
24/04/2016 21:22:35
Thenis avatar Thenis 219 Точки

По принцип не е позволено разговорите извън залата и в залата. Ако някой по-строг лектор те хване че разговараш ще ти aнулира теста.

3
24/04/2016 14:35:28
DenisDuev avatar DenisDuev 39 Точки

По-принцип не е позволено, но не винаги има лектор да следи за това, защото физически те не могат да са навсякъде и да следят за това дали се говори или не. А колкото до самото говорене, ако можеш от една казана идея да си изградип логиката на задачата, значи можеш да пишеш код и да решаваш задачи, просто на момента си забил. Защото надали при "разговор в коридора", може някой да ти каже ред по ред как е решил задачата и после да "препишеш" изказаното решение. Така, че това не е кой знае какъв проблем и аз мисля, че не трябва да му се обръща внимание, освен ако не стане нещо супер нагло. Но иначе за 1-2 разменени думи аз мисля, че не е проблем.

5
yasen6275 avatar yasen6275 18 Точки

@DenisDuev

Принципно сигурно си прав, но все пак говорим за Programing Basics, за елемтарнни неща като например как да разлибереш дали ASCII кода на една буква е четен или нечетен. И не говояр за обяснение в стил "Правиш проверка дали конкретния символ от стринга се дели целочислено на 2 и го прибавяш или вадиш от оценката.", а за  диктуване а код. Буквално. 

-4
martinski avatar martinski 66 Точки

За коридорите не знам дали е проблем ,но по време на моя изпит по Programming Basic един от асистентите на глас обясняваше на една явно негова позната, задачата с големи подробности,само дето не й я реши вместо нея...Къде е равнопоставеността в случая???

P.S. По Java беше същото ....

1
11/05/2016 00:05:05
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

Момчета вие в софтуни сте за да се учите или да гледате в паничката на другият и да се клеветите ?!

Замислете защо сте там и какво искате да вземете от там и това да ви бъде после полезно в живота.

3
absinthe avatar absinthe 5 Точки

iliev72 Много правилен отговор. ако нямах 500 точки днес щях да виня само себеси. Дори на човека до мен някой да беше дошъл и да му напише всичките задачи и да му изкара 500 точки си е само негов проблем това означава че той не може да го направи сам кофти за него не за мен. Лично мое мнение разбира се

2
24/04/2016 22:07:18
yasen6275 avatar yasen6275 18 Точки

Преди да пускаш подобни плоски намеци е дибре да погледнеш резултатите от изпита.

И ако не беше постигнал 500 от 500 днес причината нямаще да е в теб а в българската образователна ситема която убива логическото мислене.

-3
Lusien.GG avatar Lusien.GG 66 Точки

Не е важно, колко точки имаш, важно е колко от тях си заслужил, ако искате да са ви важни оценките идете в ТУ или ФМИ ;)

0
absinthe avatar absinthe 5 Точки

ами за мен са важни ако съм изкарал 250/500 значи не съм разбрал всичко. Ако сам съм изкарал 500 значи съм усвоил знанията.

0
Lusien.GG avatar Lusien.GG 66 Точки

Но ако беше преписал, за останалите 250, щеше ли да мислиш, че си усвоил знанията, ти точките щеше да ги имаш. ;)

0
absinthe avatar absinthe 5 Точки

Хора вие сериозно ли? не съм тук за да се заяждам, преписвам или пускам плоски намеци просто изразих мнение sorry ако съм обидил някой. Лека вечер ви желая :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.