Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

externo avatar externo 119 Точки

Транспорт от даден ГРАД до СофтУни

Дано няма други теми, но нека съберем на едно място информацията. Можем да се комбинираме да пътуваме заедно. Аз съм от Враца, ако има колеги от Монтана, Видин или Враца, нека пишат за да измислим общ икономичен транспорт.

Ако има колеги от други градове нека пишат и те за да може да се измисли нещо оптимално.

avgustinov avatar avgustinov 31 Точки

Здравей! Аз от Враца ще трябва да намеря връзка до унито и особено със вечерните лекций ще ми е доста трудничко - ако искаш свържи се с мен да измислим нещо. Скайп - rosennn83

 

Moderator Edit:

Samuil.Petrow: Моля, ползвайте по-голям шрифт само когато е необходимо да акцентирате върху "парче" важна информация.

0
12/10/2014 09:11:24
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Аз съм от Сливен. С един колега след всеки изпит се прибираме. Минавам през Пловдив, Стара Загора, Нова Загора, Сливен.

Ако има заинтересовани да се свържат с мен.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.