Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bety_1988 avatar bety_1988 49 Точки

[Изпит Java Fundamentals 23.04.2016] липсващи авторски решения

Здравейте:) Някой знае ли до колко време след изпита се качват авторските решения? За момента още не са качени, а ми се искаше да ги има, за да може да се хвърли по едно око и да се започне подготовката за поправките. Мерси предварително!

1
Fundamentals Module
valcho62 avatar valcho62 178 Точки

Авторското решение е интересно единственно за 4та задача. За другите 3 какво да му гледаш .Той автора си знае тайните условия и му е лесно. За подготовка за поправката ти препоръчвам да запишеш гадателски курс или " Как да четем мисли " ;-)

4
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Чак пък четене на мисли... колежката milena.sapunova, която единствена изкара 400 точки едва ли чете мисли, просто е достатъчно подготвена , че да предвиди всички възможни инпути, както трябва да сме всички (знам го, понеже беше в отбора ми по Java teamwork). Истината според мен е, че всичкото, което се струпа с проекти и други отне прекалено много време на средно статистическия човек. Лично на мен не ми останаха повече от 10 чисти дни за решаване на задачи. Хубавото е, че сега има още 2 седмици за това до поправката :)

1
25/04/2016 11:14:54
geiff avatar geiff 71 Точки

Може би до няколко дена, защото все пак вчера беше не работен ден.

1
Sanity avatar Sanity Trainer 194 Точки

Тестовете, заедно с почти напълно описаните с коментари авторски решения, са качени във Judge.

4
25/04/2016 13:34:10
Mozez avatar Mozez 55 Точки

Поздравления, за описателните авторски решения!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.