Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Konan avatar Konan 13 Точки

Тech Module след Java Fundamentals ?

Тъкмо мина изпита по Java Fundamentals и по старата програма сега трябваше да подължа OOП и КПК, обаче сега до колкото знам трябва да избера коя професия да продължавам за да реша дали искам да карам двата курса на Java или на C#. Обаче разбрах, че мога да запиша и Теch Мodule-a  сега, и да го карам преди да избера с коя професия да продължавам. Та въпросите ми са следните :

1. Мога ли наистина да продължа в Ориентировъчния модул сега вместо ООП и КПК на Java или C#, и ако да - къде да се запиша, защото не ми излиза такова предложение.

2. Как стои въпроса с парите, след като вече съм платила  за Fundamental модула по старата програма, който включваше ООП и КПК - ще се прехвърлят ли парите към Tech module-а или отделно трябва да плащам? 

 

Бонус въпрос - Кога е поправката на Java Fundamentals и къде да се запиша?

7
Fundamentals Module
simeon10 avatar simeon10 218 Точки
Best Answer

1. Да можеш. Отиди на рецепцията и там ще ти помогнат. По принцип хората, които сте от Fundamentals курса от 2.0 по подразбиране продължавате C# или Java и за това нямаш опция за Tech модула.

2. Плащането ще бъде прехвърлено към модула, който запишеш.

Бонус отговор: Поправката е на 8ми Май, часа вече го има в календара на залите.

 

@ihristov22 - Programming Fundamentals е новото име на Programming Basics. На хората, които са го изкарали преди, оценката ще им се признае. Иначе да, курса е на C#.

1
stela.iv avatar stela.iv 115 Точки

Едно питане относно "Бонус въпроса" и "Бонус отговора"... :)

Гледам, че Inspiration Lab, за момента е свободна за 8ми. Защо пак изпита ще е вечерен?  Има хора които пътуват и вероятно, част от тях, са на работа на следващия ден...

Не съм сигурна какъв е капацитета на Inspiration Lab, но ако няма да ни събере за поправителния, няма ли да събере поне хората от отворения курс, така че и двата изпита да са сутринта?

Поздрави

0
Konan avatar Konan 13 Точки

Благодаря за бързия отговор, има ли краен срок в който трябва да отида да се запиша? Тоест, мога ли петък да отида или трябва възможно най-скоро?

Лек ден

0
simeon10 avatar simeon10 218 Точки

Поправката най-вероятно ще е безплатна, което значи че само трябва да се запишете.

0
ihristov22 avatar ihristov22 28 Точки

И  тук само да допълня въпроса на колежката за Tech модула, от програмата се вижда, че първия курс е Programming Fundamentals, като въпроса ми е дали на C# ли ще се провежда?

0
EyubDjelil avatar EyubDjelil 9 Точки

Моите въпроси : 

От изпита на 23-ти имам 110 точки(в judge ми вади 100 интересно защо). Това означава ли, че съм го минал?

Ако да - имам желание да си повиша оценката на 8-ми. Евнтуално ако сега съм го взел изпита, за този изпит на 8-ми трябва ли да платя пари. 

От Разград съм и този час за изпит ми бърка в здравето , след 22 няма автобус за прибиране. Освен за Варна в 00 ч. Чак на сутринта има редовни. 

И последен Въпрос след Fundamentals , сега на къде?  Какви курсове предстоят  - аз съм избрал какво искам да науча ( Java ). По програма са Advance C#,КПК,ООП. 

0
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

по първия въпрос => Почти съм сигурен , че си минал на фона на oбщото представяне на изпита.

по втория въпрос => Тази поправка мисля ,че ще бъде безплатна.

по третия въпрос => Предстои Java/C# Fundamentals - курсовете в тях са еднакви 

  • Аdvanced Java / C#
  • OOP part 1
  • OOP part 2

Другия вариант е да запишеш Tech Module.

1
27/04/2016 15:09:55
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.