Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Desso avatar Desso 146 Точки
Best Answer

"Инструменти за управление на проекти" - има ли домашно към тази тема?

0
Aleksiev avatar Aleksiev 133 Точки

Няма домашно

1
qvor.vasilev avatar qvor.vasilev 23 Точки

Днес на лекцията Теодор Куртев каза че ще ни изпратят имейли за началото на курса с часа. Доколкото разбрах трябваше днес (08.05) да се разпратят писмата, но май ще остане за утре. Иначе каза че най вероятно лекцията ще е следобед към 18:00 Така че остава да чакаме за потвърждение

1
NickyRangelov avatar NickyRangelov 62 Точки

Колеги,

Ще използвам вече създадена тема, за да си задам въпрос, чийто отговор вероятно го има някъде по видеа-та, но се надявам някой да ме улесни...

Срока за създаване на блог и github профил (или подобен) е тази и следващата седмица, а курса Teamwork and Personal Skills е до края на семестъра. Това означава ли, че сроковете са такива, че да проявим сериозност и да имаме време да напълним със съдържание страниците си? Т.е. реалните им преглед и оценяване ще се случат някъде чак към края на семестъра?

Благодаря!

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Не мога да ти отговоря с точност, но според мен още след изтичането на срока за предаване (за блога още сега след 1-2 дни) ще можем и да ги оценяваме, доколкото знам си е класическата схема - ние сами да си ги проверяваме един на друг. Поправи ме ако бъркам.

0
NickyRangelov avatar NickyRangelov 62 Точки

Това, което ме навежда на мисълта, че оценяването няма да е сега, е текста в заданието "Your blog should be active at least few months". Няма как заданието да е на три седмици, а тепърва направен блог - на месеци.

Освен това, със сигурност съдържанието ще е по-качествено, ако качваме (примерно) най-интересните си домашни с обясненията им в момента, когато сме ги създали, отколкото набързо сега да си нахвърляме някакъв стар код, за който вече сме забравили през какви перипетии сме минали.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.