Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mitko132 avatar mitko132 3 Точки

Мерси много за бързия отговор 

За да не отварям ново тема пише че има сертификат за този курс а аз все още нямам 

1
gadjov avatar gadjov 115 Точки

Сертификатите излизат в профила от една до няколко седмици.

3
TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

И за Януари ли са 3?

 

 

1
26/04/2016 16:25:39
Tanyo avatar Tanyo 152 Точки

И за Януари са 3, но уж по новата програма кредитите трябва да са различни и най - вероятно ще има някакъв ъпдейт на по - късен етап.

https://softuni.bg/trainings/1297/programming-basics-january-2016

0
26/04/2016 16:33:20
gadjov avatar gadjov 115 Точки

Ако не греша кодинга дава 3 бейсикса 6 

1
TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

Има ли някой който да е получил повече от 3 кредита?

Да отбележа че и на двата изпита имам 450 точки.

1
26/04/2016 16:59:38
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

Някакви обърквания са станали, понеже аз и на кодинга и на бейсикса имам над 5(пълен брой кредити), а имам 3 кредита :(

-1
ArmenPotourlyan+deleted! avatar ArmenPotourlyan+deleted! 488 Точки

Мда, май всички сме на по 3 кредита. But we want more laugh!

2
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Така излиза и аз имам 3 :)

0
Ivelinganev93 avatar Ivelinganev93 -2 Точки

Би трябвало с оценка над 5 кредитите за Programming basics да бъдат 9?

-1
DStefanow avatar DStefanow 112 Точки

Аз съм от февруарската група и с максимален брой точки имам 3 кредита, така че най- вероятно са ги направили по 3, а като почнем да учим вече по същинската програма в Тех Модула ще дадат кредити ако минем по- задълбочено C# Advance

 

-1
TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

Това не е много коректно ,защото аз съм от Януари и съм карал 4 месеца и вземам 3 кредита ,а хора който са карали 1 месец пак вземат 3 кредита .Няма логика това!

А и защо тогава трябваше да се явяваме на Programming Basic като в Тех модула нещата пак ще са същите с малки разлики?

Можеше да си взема кредитите от Coding 101.

Нека изчакаме и да видим.

2
TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

Значи днес ходих до СофтУнито да попитам за тези кредити.Преди малко ми се обадиха и ми казаха че максимум кредитите са 3 независимо дали си взел Coding 101 или Programming Basic.Според тях двата изпита са еднакви и затова получаваш кредитите който се полагат за Coding 101.На въпроса ама ние учихме и Програминг Басик ми отговориха той се учи в Тех модула.Ама как так????Аз съм от Януари и съм учил част Програминг Басик.Ако искаш да си получиш кредитите за този изпит трябва да се явя пак в Тех Модула и да изкарам съответния резултат.Това е доста несправедливо според мен не знам все пак учихме 4 месеца и ни преравняват с тези който учат 1 месец.

4
27/04/2016 12:54:01
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Аз мисля че единственото което губят колегите от Януари и Февруари е забавянето с 1-2 месеца в учебния план за тях. До колкото знам тези който са изкарали максимум на 24-ти, в Tech Modulе могат да не се явят на този изпит и ще им се сметне старата оценка(и тогава вече ще получат необходимия брой кредити). За тези който са изкарали по малко от максимума, това забавяне дори е плюс, понеже имат шанс да си повишат оценката. Така че въпросното повтаряне, за едни може да е скучно, но за други да се окаже доста полезно.

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.