Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

choleR avatar choleR 8 Точки

[Question] Въпрос/и свързан/и с онлайн обучение.

Здравейте, 

имам въпрос свързан с онлайн обучение. Както знаете следва Tech Module и предполагам, че сте получили имейл с повече информация за модула. Аз съм в 10 клас... все още уча в СОУ. Взел съм практическия изпит (Coding 101) - с отличен успех. Въпросът/въпросите ми е/са:

 

- Ако се запиша за онлайн форма на обучение за Tech Module, ще имам ли възможността за участие в екипен проект? Ще получавам ли кредити в края на модула? Аа, стипендии? Упс.. оценява ли се домашната работа/упражненията? Ще има ли изпит в края на модула или екипен проект? 

 

- Ако се запиша за онлайн..., а на следващия модул... ще може ли да се запиша за присъствена форма на обучение?

 

Благодаря Ви за вниманието!

1
Въпроси за SoftUni 27/04/2016 17:27:34
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравей, 

Отговора на всичките ти въпроси е да като изключим този за стипендията - онлайн студентите не могат да са стипендианти. 

0
27/04/2016 18:45:55
choleR avatar choleR 8 Точки

Щом домашните се оценяват... значи изпита не е 100%, имам предвид точките/успеха. Значи и домашните 20% и изпита 80% общо 100%

0
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Не, за онлайн имаш възможността да оценяваш домашни и твоите да биват оценявани, но домашните ти не играят особено важна роля в крайната ти оценка след като си в онлайн форма на обучение. 

0
choleR avatar choleR 8 Точки

Благодаря Ви за вниманието и за отговорите! smiley

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.