Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Hiddos avatar Hiddos 3 Точки

Какво следва след Java Fundamentals при невзет изпит при Софтуни 2.0 -> 3.0

Здравейте колеги. Поради всичките дискусии софтуни 2.0 -> 3.0 порадиха някой въпроси относно новата програма. На 23-ти април беше изпита по "Java Fundamentals" и за съжаление не съм се справил добре с изпита. Дали защото не бях достачно подготвен или изпита си беше трудничак, какво следва след това, ако не мога да се явя на поправителния през месец май. Разбрах че има по-късен изпит, а това ще попрече ли на преминаването ми в следващия курс и дали накрая ще трябва пак да се явявам на "Java Fundamentals" изпита. Другото което е тъй като съм по 2.0 програмата и направо ме прехвърли на джава след промяната, а аз искам да се занимавам с C#. Дали е възможно да се прехвърля или трябва да си избера от "Tech Module" (което как става ? ). Искам да отметна само че съм взел успешно изпита по "Programming Basics"  който беше февруари по софтуни 2.0. Извинявам се, ако това е грешното място, но за първи път пиша в форума.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni 27/04/2016 19:00:05
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

Ако си сигурен , че искаш да се занимаваш с C# можеш да запишеш C# Fundamentals-a ,който почва май месец , а ако не си тогава можеш да запишеш Tech module и да се запознаеш с всяка 1 от технологиите :

  • C#
  • Java
  • JavaScript
  • PHP
2
Hiddos avatar Hiddos 3 Точки

Благодаря. Ако не греша, ако се запиша в Tek module не държа изпит, докато не си избера един от езиците, иначе как става самото записване? от софтуни ще ми пратят емайл или трябва аз да си избера от някъде до в някакъв срок.

0
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

Няма да имаш изпити ,а само екипни проекти.

За другия въпрос най-добре пиши на пощата на СофтУни или се обади .

0
Silenci0 avatar Silenci0 27 Точки

Аз имам друг въпрос. Ако решим да продължим с Java, пак ли трябва да караме курса Java Fundamentals? Или в Java Advanced (както се казва вече курса) ще се учат други неща?

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.