Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

StefanMarinov avatar StefanMarinov 8 Точки

Tech Module - лекции

Здравейте, искам да попитам нещо за програмата на модула. В сряда и петък има дадени някакви упражнения, които са следобед, а аз както и други хора мисля са на работа. Какво представляват тези упражнения, могат ли да се пропускат и т.н. Също да попитам за стипендия - резултатът от над 585 точки важи ли и за хора, които са били онлайн форма. Мерси предварително, ако някой знае.

Тагове:
0
Programming Basics
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Best Answer

Да, може да пропускате учебни занятия на ваша отговорност. Винаги съм казвал, че да учиш и работиш едновременно не е добра идея и практиката показва, че рядко работещ постига високи резултати.

Който изпуска упражнения, ще си ги прави вкъщи. Ще получава видео и разписани постъпково задачите с упътвания и помощ във форума.

3
VladimirAnaniev avatar VladimirAnaniev 54 Точки

Стипендията важи за всички с максимални точки, ще получим е-мейл с повече информация.

За присъствията и аз не знам, а ме интесерува, понеже не съм от София и ако мога да идвам само за лекциите и да си правя упражненията вкъщи може би ще бъде по-удачно.

0
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Здравей колега!

Тези упражнения, би трябвало да са върху взетия матерял по рано през деня. Може да ги пропуснеш, но то си е за теб и после в къщи ще трябва да наваксваш.

Можеш да кандидастваш за стипендия ако в следващия модул ще си в присъствена форма, няма значение в каква форма на обучение си бил до сега.

Поздрави!

1
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Програмата  е такава за сега , ама спомеха че може да претърпи промени http://puu.sh/oxFFQ/81182472c1.png

За стипендия могат да кандидатстват само студентите от редовната форма на обучение  https://softuni.bg/plans

Лека вечер.

0
inktech.n.kikov avatar inktech.n.kikov 42 Точки

Здравейте,дано не е проблем че питам в темата на колегата,лекциите от Tech Module които ше започнат от 17 май ще са с подължителност 4 месеца,през тези 4 месеца ше разгледаме следните технологии:HTML + JS;PHP + MySQL;C# Web и Java Web.След това по всяка една технология ли ще има изпит ? Благодаря

0
naskodaskalov avatar naskodaskalov 32 Точки

Изпит ще има само един - Programing Basic (т.е. Върху масиви, побитиви операции и пр.). Изучаването на тези "технологии" са само за да може да се ориентира всеки към някаква специалност за после.

-2
inktech.n.kikov avatar inktech.n.kikov 42 Точки

искаш да кажеш, че след този курс ще имам изпит по Programing Basic като този който беше на 24 ли ? 

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Да.ще има изпит по Programing Basic, Който ще е в наша полза, сега имаме само по 3 кредита като го вземем ще ни дадът останалите мисля че са още 6, пък и яе се вземе по високата оценка от двата Programing Basic. Ще си изберем ние един език на който да напишем екипен проект в края на модула.

0
NikolayRogchev avatar NikolayRogchev 12 Точки

Екипният проект ще се пише и на четирите езика. Идеята е да направим едно и също нещо на различните езици, за да имаме база за сравнение и да можем адекватно да направим избор.

-2
28/04/2016 10:17:12
StefanMarinov avatar StefanMarinov 8 Точки

Благодаря за информацията, явно че тези, които са на работа ще се упражняват вкъщи, друг начин не виждам. А относно стипендията имаше 2 различни мнения, второто ми се струва по-меродавно, защото е написано в секция в сайта, и аз съм го чел, но въпреки това непрекъснато нещо се променя и това, което е дадено като официална информация не винаги отговаря.

1
masive avatar masive 3 Точки

Здравейте, мен лично програмата в този й вид малко не ме устройва. Предполагам, че повечето колеги работят и ако се платят 360 лв. за присъствено няма да може да се посещават упражненията, а то това е съществената част. И на практика се плаща за нещо, което не можеш да ползваш.

0
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

Ами защо не се запишеш онлайн като не те устройва?

-1
masive avatar masive 3 Точки

Защото присъственото си е готино, обаче като не можеш да посещаваш 50 % от курса, защото часовете не са ок не е гот. Има малко разминаване между иформацията, която е в имейла и това което е покзано като часове за двете групи в  описанието на самия курс.

-2
inktech.n.kikov avatar inktech.n.kikov 42 Точки

и друго питане имам - проблем ли е ако си примерно онлайн и ако имаш свободно време да идеш на упражниенията присъствено ?

1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Стипендии има само за присъствени студенти с топ резултати и ангажимент да помагат на новобранците като ментори или да подпомагат учебния процес.

3
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Завършилите предходно ниво (Fundamentals September 2015) с отлични резултати ще получат ли стипендия за следващия модул, който си изберат? 

И ако да кога можем да очакваме информация понеже не остава много до крайния срок за плащане.

1
kiso_blg avatar kiso_blg 57 Точки

Това правило още ли е в сила? Аз съм онлайн форма на обучение, но получих е-мейл за кандидатстване за стипендия.

0
ArmenPotourlyan+deleted! avatar ArmenPotourlyan+deleted! 488 Точки

Кандидатстваш за стипендия и ако те одобрят, си в присъствена форма, а ако не те одобрят, можеш да си избереш да запишеш присъствено или онлайн. Няма значение, че до този момент си бил онлайн wink

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.