Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

georgi950 avatar georgi950 53 Точки

Точки за присъствие на учениците в 12 клас

Здравейте,

Забелязах, че 5% от оценката е за присъствие. Аз съм в 12 клас и няма да мога да присъствам на лекциите през май месец. Някъде из форума се говореше по едно време, че не е проблем да се отсъства в началото, но все пак ме интересува ще се изгубят ли тези 5% от оценката понеже ми се струва, че те най-вероятно ще се окажат доста важни за стипендиантите? Видях и, че има някакви чипове за присъствие - с тях как стоят нещата за хората, които няма да могат да присъстват в началото като мен?

Поздрави!

0
Общи приказки
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

С чиповете се чекираш когато отиваш на лекции и си тръгваш. Имат едно номерче, което го въвеждаш в профила си да те отбелязва, че си ти с този чип. 5-те процента надали са или имаш пълни 5% или нямаш нищо - ако например си присъствал само половината пъти би трябвало 2.5% да ти се отразят на точките. Важни ще се окажат за стипендиантите както и за тези, които ще се борят да успеят да хванат пак, но в крайна сметка това са едва 5%, ако не присъстваш изобщо на този курс, а крайния резултат, който ще определя дали ще взимаш стипендия или не се определя на база всички курсове за нивото ;) Така, че споко, надали е фатално ако пропуснеш няколко пъти от 1 курс.

1
georgi950 avatar georgi950 53 Точки

5% не са много, но беше казано, че 12 клас сме извинени и няма да ни се броят отсъствията и ако е така защо да си губим 5те процента.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.