Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Lusien.GG avatar Lusien.GG 66 Точки

string.Join() не сработва, c#

Здравейте колеги,
решавам задачата Решето на Ератостен от минали лекции за масиви и се опитвам да разделя Output-а посредством string.join(), но нещо не сработва. Ще съм благодарен, ако някой ми обясни къде е проблема.
Source Code: http://pastebin.com/1gPdmzcH

Тагове:
0
Programming Basics
aanguelov avatar aanguelov 219 Точки
Best Answer

Решаваш домашно за масиви, в MSDN пише, че string.join() е за масиви и колекции, а ти се чудиш защо не ти работи върху променлива?

0
Lusien.GG avatar Lusien.GG 66 Точки

Ехх аз знам, че работи за колекции, но леко съм се объркал. Благодаря ти.

0
quickben avatar quickben 966 Точки

Не си объркал нищо, стринга е масив от чарове така, че string.join си работи коректно за променливи от тип стринг. Това, че в примера може би не си го ползвал както трябва е отделен въпрос.Най-добре си чети от където трябва, че дори и в stackoverflow има грешни отговори които понякога те подвеждат.

2
29/04/2016 10:02:36
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.