Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

spasy_1989 avatar spasy_1989 1 Точки

Сертификат за Programming Basics

Здравейте,

не ми стана ясно дали ще се издават сертификати зазавършващите Programming Basics ( с успех над 5 естествено). И ако отговора е да, кога се очаква това, за завършилите сега на 23.04.16?

Благодаря предварително! 

Тагове:
1
Programming Basics
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Ще се издават, до няколко седмици след изпита.

0
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

Ще почакаш :D аз се явих на 21.02 и още нямам ама то сертификат за тоя курс не знам с какво ще ти послужи.

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Така е иначе, няма да послужи много, ама по-добре да си го имаш, документ си е.Другите сертификати са по-важни.

2
Thenis avatar Thenis 219 Точки

Днеска ги издадоха. Аз получих моя.

0
vancho avatar vancho 430 Точки

И аз получих моя.

-1
petar.dimitrov.86 avatar petar.dimitrov.86 450 Точки

Получихте ли и-мейл известия или трябва човек да си проверява редовно профила?

0
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Не са пращали и-мейли. И аз вчера случайно видях че имам сертификат.

0
03/05/2016 21:24:47
vancho avatar vancho 430 Точки

Няма известия, просто си провери в Профил -> Сертификати.

-1
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Аз все още нямам, питах и другите колеги с който поддържаме връзка и при тях ги няма, а сме с оценки над 5. Интересно защо при някой ги има, а при други не.

0
xsyokey avatar xsyokey 2 Точки

И при мен все още няма и.. чакам. Май само това можем да направим

1
04/05/2016 19:42:26
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Да ще чакаме, интересното е че някой вече имат в профилите, а ние нямаме!

0
04/05/2016 19:47:04
xsyokey avatar xsyokey 2 Точки

Предполагам се правят ръчно и не сме дошли на опашката, до колкото си спомням бях класиран на трицифрено място.

1
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Този въпрос и мен ме вълнува. Аз мисля че за тек модула е един сертификат, обща оценка между изпита Programming Basics и екипния проект. Това е моето предположение, не съм сигурен дали е така, Ще помоля някой запознат да ни обясни.

0
TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

Дано да не е така,защото изпита си зависи само от теб , а отборният проект вероятно няма да зависи само от теб,а и от хората в екипа.Някой, ако може да обясни,че стана интересно.

И съм напълно съгласен с petar.dimitrov.86 затова ,че няма смисъл да се вписват с нулеви часове лекциите от Coding 101.

2
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Цитирам Наков: 

Сертификат се издава за всеки курс преминат с оценка над 5.00. Не модул а курс!

Тоест би трябвало през Тех Модула да има поне 2 сертификата.

1
05/05/2016 20:56:36
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Така ще ни станат два по Programming Basics. или този от Tech Module ще  е  Advanced?

0
DStefanow avatar DStefanow 112 Точки

Здравейте, аз получих моя сертификат, но гледам, че на първите няколко часа има 0. И си го обяснявам с това, че сертификата е за Programming Basics и за това часовете почват от Data Types and Methods, а въпроса ми е някой има ли някакви часове преди лекцията за методи?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.