Loading...
Stefan94 avatar Stefan94 21 Точки

Няколко въпроса относно СофтУни 3.0 и прословутия Tech module

Здравейте ,имам доста неясноти относно преминаването ми в новата програма на СофтУни и провеждането на  Tech module.Силно се надявам най-накрая някой да ми изясни как точно стоят нещата.

1. Успешно преминах Programming Basics - декември 2015 .

2. След това се записах за Fundamentals , където преминах  Java Fundamentals март 2016 и Teamwork and Personal Skills март 2016.
Това е за мен ,сега въпросите,на които се надявам да получа отговор :

1. Какви възможности имам за продължаване напред ? До колкото разбирам ,мога да си избера директно професия или Тех модула.

2.Има ли някакви изисквания ,които трябва да покривам за да избера директно професия ?

3.Има ли някакви изисквания ,които трябва да покривам за да избера тех модула ?

4. Относно Tech module  ,какво ще съдържа в крайна сметка ? Каква ще е продължителността на курса? Как ще се образува крайната оценка ? Колко кредити ще дава ?

5. В програмата за Tech module  виждам ,че ще има както лекции ,така и упражнения .  Ако запиша модула онлайн ,какви ще са упражненията за мен ? Ще има ли запис на упражненията на редовните студенти ? Като цяло ,какво ще се изисква от онлайн студентите за успешното преминаване на курса ?

Предварително благодаря ,на човека който успее да отговори на въпросите ми ! :)
Весели празници ! 

Тагове:
3
Въпроси за SoftUni
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Здравей,

 

Най-вероятно във вторник ще получиш мейл, където ще трябва да избереш група за някоя от възможностите, които имаш. Вероятно ще избираш между C# професия и Java професия.

Tech модулът най-вече го предлагаме на хората, които идват от Programming for beginners (Coding 101). Разбира се не е изключено и ти да го караш, ако желаеш. Там се включва Programming fundamentals (C# Basics) и след това изучаване на ниво да се направи един малък проект на всяка една то предлаганите от нас професии. Продължителността на модула е до септември тази година.

Както Tech, така и останалите два модула, включват и лекции и упражнения. За онлайн формата на обучение ще има видеа с решения на някои от задачите то упражненията.

За да преминеш Tech модула, трябва да си изкарал Programming fundamentals (C# Basics по старому), както и да си направил проект с отбора си на някоя от четирите технологии.

 

Поздрави,

Иван

3
Stefan94 avatar Stefan94 21 Точки

Благодаря за бързия отговор !
Искам да те попитам още нещо . Понеже за сега клоня към Тех модула ,ако го запиша оценката от C# Basics ,ще важи ли  за Programming fundamentals или ще трябва да го карам на ново ?

0
momopetrov avatar momopetrov 35 Точки

А тези които са взели Programming fundamentals (C# Basics), когато са кандидатствали в Софт Уни, трябва ли да държат изпит и през юни ?
Например аз ходих на изпит през януари и се записах за Fundamentals през март, вчера заявих, че искам да продължа в Tech module

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Не, който е взел бейсикса му се счита оценката.

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.