Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Spaskich avatar Spaskich 36 Точки

Платил съм, но не съм записан

Здравейте, колеги,

Платих си и се записах за модул Java Fundamentals, но сега, когато влязох отново в сайта видях, че има активно записване, което отново изисква плащане. Плащането ми от 02.04. се вижда като успешно в профила ми в СофтУни. Някой знае ли как мога да го оправя или е най-добре да се свържа с екипа на СофтУни?

Благодаря предварително!

birkoff avatar birkoff 46 Точки

Ъмм... мисля, че не би трябвало да е проблем. Отнема малко време. И на мен ми се е случвало същото нещо преди, но може и товя случай да е различен.  :)

1
vladimir.st.radoslavov avatar vladimir.st.radoslavov 29 Точки

Изпрати мейл за статуса на плащането и записването до info@softuni.bg аз имах друг проблем, реагират и се оправя макр и след време. Сега са празници банките не работят, но мейла то гарантира че ще ти бъде отделено внимание на казуса.

1
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Според мен щом си заплатил няма проблем. В  профила ти пише всичко подробно - кога, по какъв начин си платил имаш си и бележка за плащането, пък и ти пише че е успешно платено. Но за твое успокоение им пиши един мейл.

1
Spaskich avatar Spaskich 36 Точки

Мерси, колеги, ще им звънна след праниците!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.