Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

simeon.mihaylov95 avatar simeon.mihaylov95 18 Точки

Цена на Tech Module

Някъде из сайта бях прочел, че цената, която заплащаме за изпита Programming Basics - в моя случай 100лв се изважда от цената на следващия курс, който записваме.

В случая - от 360лв цената на Tech Module става 260лв.

Възможно е и да съм се заблудил, затова ще се радвам на малко информация от по-запознатите.

Поздрави и весели празници.

1
Въпроси за SoftUni 30/04/2016 21:32:28
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки
Best Answer

Наистина официалната информация беше, че таксата за приемния изпит се приспада от таксата за следващия модул. Но в последствие, даже Наков беше писал в форума че таксата е такава каквато е обявена в получения и-мейл. Тоест 360-присъствено, 180-онлайн. Явно при новата система SoftUni 3.0, ще се заплаща и приемния изпит.

1
Kagemaru avatar Kagemaru 17 Точки

Не си сбъркал. Точно така е.

0
simeon.mihaylov95 avatar simeon.mihaylov95 18 Точки

Супер, само не виждам някъде да е отбелязано при плащането онлайн.

0
30/04/2016 22:00:25
Tanyo avatar Tanyo 152 Точки

И аз така  бях чел, но като се обадих до СофтУни дамата ми каза , че към момента това няма да важи. Така преценили колегите й. Информацията ми е от  28.04 ..... 

Разбира се обясних и ситуацията, че съм от Януарската група и сега следва да записвам евентуално Tech Module....

0
StoykoMandzhukov avatar StoykoMandzhukov 11 Точки

Януари си записал basics-a или си държал приемния изпит, че не можах да разбера, а и мен ще ме касае?

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

И аз януари записах basics и пишеше, че парите ще се приспаднат, но сега излиза, че няма да се приспадат.

0
Tanyo avatar Tanyo 152 Точки

Януари записах Бейсик и на 24 април държах изпита по Programing Basic.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.