Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
jabalka avatar jabalka 960 Точки

[Technical Issue] Digital Marketing and SEO - Към лекторите - Звук на лекциите

Здравейте.

Първо - благодаря, че организирате този курс за всички нас :)

Интересува ме има ли възможност за подобряване на звука към записваните видеа.

В момента звукът е доста слаб и неясен и затруднява усвояването на материала.

Поздрави!

4
Digital Marketing & SEO
gdurankiev avatar gdurankiev Author 982 Точки
Best Answer

Към лекторите (ако следят форума) - очевидното - не покривайте микрофоните си, усилете чувствителността им и не се движете много или се обърнете към нас, за да ви предоставим и покажем как да използвате външни кондензаторни такива (Samson Meteor).

За видеото, което имаме до сега - ще се постараем да оправим звука от видеото възможно най-скоро, но render-ването на 3 часа лекция на офис лаптоп е времеемък процес. 

4
netpeak avatar netpeak 165 Точки

Прието!

2
netpeak avatar netpeak 165 Точки

Лекцията на 5.05 се записа с много лошо качество на звука. Толкова лошо, че може да кажа, че просто нямаме звук от тази лекция.

Много е странно, защо точно на Digital Marketing & SEO курса, който събира най-много хора в Софтуни, за втори път се случват проблеми със звука.

Сигнализирах на Наков, дано да успеете да организирате този въпрос.

2
vpl2001 avatar vpl2001 54 Точки

Здравейте!

Присъединявам се към изказаното мнение - материята е супер интересна и с много нова информация - наистина ще е хубаво звукът да е по - ясен.

Благодаря  предварително и успехи на всички!

0
Denytsa avatar Denytsa 5 Точки

Здравейте,

И аз се присъединявам, наистина е супер интересно, но на моменти нищо не се чува... 

Благодаря предварително! 

0
pebodi avatar pebodi 29 Точки

И при мен звукът е слаб. Намерих някакъв "workaround" - включих слушалки. Пак е трудно, но горе-долу ... :)

2
Eclipsa avatar Eclipsa 30 Точки

И на слушалки е доста тихо, което уморява и разсейва. Освен това, микрофонът усилва външни шумове - някакъв вентилатор вие ужасно и т.н. Хората работят по въпроса, което звучи обнадеждаващо. Добре е, заради онлайн студентите, да използват по-качествени noise-canceling микрофони.

0