Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ValentinV avatar ValentinV 2 Точки

Влизане в SoftUni Judge с Edge (Internet Explorer)

С Хром няма проблем, но когато се опитам да вляза в Judge системата през Edge, ми изписва следното нещо:

An error occurred while processing your request. The anti-forgery token could not be decrypted. If this application is hosted by a Web Farm or cluster, ensure that all machines are running the same version of ASP.NET Web Pages and that the <machineKey> configuration specifies explicit encryption and validation keys. AutoGenerate cannot be used in a cluster.

Някакви предположения защо става така?

Тагове:
1
Programming Basics 03/05/2016 21:32:23
Thenis avatar Thenis 219 Точки

По-добре си остани с Chrome. Използвах Edge един месец и въобще не ми хареса.

1
ValentinV avatar ValentinV 2 Точки

Има какво да доизглаждат, но не мисля че е толкова лош.

1
vancho avatar vancho 430 Точки

Незнам защо са ти смъкнали точките, като ти питаш, а това че те не са компетенти и ти казват да пробваш хром или друго не съм съгласен.

 

Та по въпроса...в предните версии на IE имаше да го пуснеш на компабилити мод, т.е. към по-стара версия. В Edge са махнали тази опция явно, но открих нещо друго. От майкрософт са направили друго ( Internet Explorer Application Compatibility VPC Image), ето ти линк. http://superuser.com/questions/1019776/how-to-run-internet-explorer-7-on-windows-10

с който да пуснеш Edga-а да работи като по-стара версия на IE.

 

Мисля че проблема е в съвместимоста на Edge и съръра на judge-a (и/или ASP.NET).

 

Не мога да пробвам в момента, защото не съм с Windows 10 (не ми харесва) а и го нямам на виртуална машина. Ако имаш друг въпрос относно това, пиши ми.

0
03/05/2016 23:41:48
vancho avatar vancho 430 Точки

Колегата borislav9212 си изтри коментара...

-1
04/05/2016 22:06:26
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Да видях че греша, осъзнах че отговора ми е не по темата и го изтрих. Да те питам как може да слагаш линк на профила.

Благодаря предварително!

0
04/05/2016 22:25:36
vancho avatar vancho 430 Точки

Къде искаш да сложиш линк?

0
Stefan94 avatar Stefan94 21 Точки

Относно Edge ,браузъра си пръска от всякъде . Преди него ,мислех че никога няма да сменя хрома,но откакто сложих 10-ката само Edge си използвам .
Относно твоят проблем и на мен ми се е случвало . Излизаш от браузъра ,влизаш на ново и всичко е Окей ;)
Поздрави !

1
gigafloyd avatar gigafloyd 14 Точки

Пробвай по метода на Stefan94. Проверено, работи.

Иначе и на мен ми даваше тази грешка и бях принуден да отварям страницата с друг браузър.

0
tihomirj avatar tihomirj 33 Точки

И при мен правеше така от време на време, но вече нямам този проблем. Не съм променял нищо по компютъра си.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.