Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Bogdan1899 avatar Bogdan1899 50 Точки

Продължителност на модул Java Fundamentals

Здравейте!

Днес като гледах графика на курсовете в модула Java Fundamentals забелязах, че последният курс Java Advanced OOP завършва с изпит на 7 август. Това означава, че дефакто продължителността на модула ще е три месеца от май до август, а не четири, както пише в учебния план. Въпросът ми към екипа на софтуни е ще има ли някакви занятия във времето от датата на последния изпит на 7 август до започване на DB Fundamentals през септември?

Поздрави.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
DonchoPatronski avatar DonchoPatronski 35 Точки

Въпросът ти е актуален и за C# Fundamentals.
Програмата е Advanced C#, Basic OOP, Advanced OOP - от 16-май до 7-август. Ще има ли друг курс след тези защото това са 3 месеца?
Предполагам, че информацията не е обновена, защото пише, че C# Fundamentals дават само 6 кредита surprisehttps://softuni.bg/trainings/courses#csharp-fundamentals

0
04/05/2016 11:54:55
Bogdan1899 avatar Bogdan1899 50 Точки

Възможно е. Аз си мисля, че времето между последния изпит и почването на следващия модул ще бъде използвано за поправителна сесия, но някой от екипа трябва да каже със сигурност.

0
boryana.baeva avatar boryana.baeva 14 Точки

Това е добър въпрос наистина. А ако погледнете програмата по зали --> C# Funtamentals имат отбелязани занятия в Inspiration Lab (респективно Java Fundamentals в Open Source Lab) до 26 август.

0
DonchoPatronski avatar DonchoPatronski 35 Точки

Да така е пише Fundamentals Mar/May 2016 - C# около 2-3 пъти в седмицата. То трябва да си хакер малко, за да издириш информацията от няколко източника.
От 26-ти септември има и Databases Sept 2016 - MSSQL Fundamentals

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.