Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

KrasiNedew avatar KrasiNedew 65 Точки

Въпрос относно проекта за Tech Module

Доколкото разбрах в tech module ще имаме възможност да си избираме съотборниците за проекта в края на модула, а не да се паднем със случайни хора (досегашния ми опит показва, че хората са незаинтересовани към проектите, което води до писане на екипен проект от 1 човек). Въпроса ми е ако се пиша онлайн (понеже не смятам да прекарам лятото в София и би било некоректно да се пиша присъствено и да кандидатсвам за стипендия) ще можем ли с други 3-ма, които ще са присъствено да си направим проекта или отново има разделение на студенти записани присъствено и онлайн.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

До колкото знам ни разпределят на групи от присъствени и онлайн. Май не става да са смесени групите.

0
06/05/2016 14:54:46
inktech.n.kikov avatar inktech.n.kikov 42 Точки

системата би трябвало да разпредели хората на тиймове както следва.Примерно записал си онлайн - ще правиш проекта с хора които на онлай,тези които са присъствено ще правят проекта с техни колеги,които също са присъствено.И нека все пак по-запознатите да кажат как е :)

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Здравей,

Тези който са редовно си избират съотборници. А за онлайн, какъв ти се падне от системата и това не е много хубаво и на мен не ми харесва, защото можеш сам да си го правиш проекта и съотборника ти да мине на твой гръб и да изкара изпита, а само ти да се мъчиш и трудиш. По хубаво е да се познавате и да знаете че щш работите всички по равно, нали затова е екипен проект.

0
06/05/2016 17:05:07
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Има ли някъде обявена тази информация?

Понеже до момента не е имало такъв вариант и ми интересно и на мен.

0
fredadum avatar fredadum 3 Точки

Аз разбрах, че първата част на Тек модула, която започва на 17-ти май, ще завърши на 12-ти юни с решаване на задачи, като тези от изпита в края на април. След това ще има втора част - Софтуерни технологии, която ще завършва със защита на проекти. Има повече информация на softuni.bg/courses/software-technologies

Самите проекти са описани като създаване на "проста блог система" 

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Да така е, на 12 юни имаме изпит, но той ще бъде по труден от този на 24 април, защото в тек модула ще влезем по надулбоко с материала който учихме в PB и изпита ще е по-труден. Тук по-подробно е описано какво ще се учи.

0
08/05/2016 22:06:10
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.