Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Blueyes88 avatar Blueyes88 9 Точки

07.05.2016 Programming Basics - май 2016 - група 1

Здравейте,колеги незнам дали има такава тема,но реших да пиша тук . Все още не съм разгадала сайта напълно и не потърсих дали някой не е пуснал вече такава тема. Предлагам да се запознаем и да попитам дали ще има фейсбук група за нашия курс който започна днес. :) За да може да обменяме информация и т.н.

Тагове:
3
Въпроси за SoftUni
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

Ако си присъствено - всеки ментор прави фейсбук група и там ще срещнеш достатъчно хора.Само трябва да пишеш на някой ментор на E-mail-а.

0
Blueyes88 avatar Blueyes88 9 Точки

Ами аз писах на едно момиче което беше от менторския екип , но нямам отговор . Ще следя все пак :)

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Здравей,

Ето това е форума на Programming Basics , тук може да задаваш въпроси за задачи и за други питания ако имаш. За  facebook страница предполагам ще ви направят само на вашия курс Programming Basics May 2016. Moже и ето тази да използваш, беше за нашия курс от януари, но после я обединиха за всички Programming Basics.

Успех в ученето!

0
Blueyes88 avatar Blueyes88 9 Точки

Благодаря !

0
MariyanMlechenkov avatar MariyanMlechenkov 29 Точки

И аз не намерих за групите от Май.

Ако успеем да се съберем, предлагам тази FB група (Май 2016) - https://www.facebook.com/groups/230138464024978/, а ако има вече напълнена, споделете! wink

1
07/05/2016 22:57:22
Blueyes88 avatar Blueyes88 9 Точки

Получих имейл от менторката Милена Сапунова . Помоли тези от Вас, които не са и изпратили техния username в системата на softuni, да и го пратят на имейла milena.sapunova@gmail.com за да може да ви даде точки за работа с ментор.

Това е групата в която може да се адвате .

https://www.facebook.com/groups/1716318175313958/

Поздрави и успех !

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.