Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

EmilZonev avatar EmilZonev 40 Точки

Свободни места в лекциите на курса за Фотошоп

Аз съм записан онлайн,защото присъствените места вече бяха заети.Въпросът ми е,дали остават незаети места все пак,много ми се ще да съм присъствено?Бил съм на други курсове и почти винаги е имало свободни места ,въпреки ,че официално всичко е било пълно.

2
Photoshop
AquaRush avatar AquaRush 66 Точки

Първите 2-3 лекции винаги има присъсващи, но след това бавно бавно намаля броя на хората, тъй като повечето хора са в по-напреднало ниво и се чувстват по подготвени за изпита - спират да ходят присъствено. Лично аз бих ти препоръчал да отидеш на място следващата лекция, за да се увериш (ако си от София), нищо няма да ти коства :)

3
EmilZonev avatar EmilZonev 40 Точки

И аз така мислех принципно да отида на място,но реших да попитам първо.Мерси за бързия отговор ,колега. +1

3
milka243 avatar milka243 1 Точки

Привет, аз бях на първата лекция присъствено.Залата беше почти пълна, но имаше места. Така че най-вероятно да има и във вторник.

1
penkov avatar penkov 110 Точки

В залата има пре-достатъчно място! Заповядай, ще те очакваме!!!

3
EmilZonev avatar EmilZonev 40 Точки

Супер :)  ,благодаря на всички,значи направо идвам .Сигурен съм ,че има и други като мен ,които искат да присъстват.

1
09/05/2016 01:44:56
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.