Loading...
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Почивките са включени в 4 часа, на нас PB ни беше 6 часа. ти си значи на Coding 101, той е 4 часа, когато ти се ходи до тоалетна си излизаш, коато си поискаш, няма определен час за почивките.

 

 

0
09/05/2016 12:41:27
WifiAvivi avatar WifiAvivi 151 Точки

Все си мисля, че минимум 30мин (2х15мин) трябва да си дадеш почивка, което значи че ти остават 3 часа и половина за целия изпит. Тази продължителност ми се струва, да не кажа малко, но на ръба за Programing Basics. Как мислите?
 

0
IskrenPenev avatar IskrenPenev 177 Точки

Аз си завърших изпита по Basics (групата от Октомври 2015 - тоест Old school бейсик) за 2 часа. Сегашния изпит за бейски се прави за 40-60 минути (като включвам и обяснението на задачите в началото на изпита)

0
WifiAvivi avatar WifiAvivi 151 Точки

Какво ще рече обяснение на задачите? Нали самостоятелно четеш условията?
 

0
IskrenPenev avatar IskrenPenev 177 Точки

Обясняват за всяка задача къде трябва да се внимава при решението.

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

/OFF

Един съвет - опитвай се да задаваш правилно въпросите си във форума. Така както е зададен от абсолютно нищо не става ясно за какъв изпит става дума - нито от заглавието, нито от текста на въпроса ти, нито от раздела в който си го публикувал.

0
09/06/2016 20:41:28
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.