Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DStefanow avatar DStefanow 112 Точки

7. Odd Occurence - String, Lamba and LINQ

Здравейте колеги, кодът ми дава грешка на 3-тия тест само, ако някой има идея и може да помогне ще е супер! (:

кодът ми: http://pastebin.com/UTVNWNgB

лин към задачата: https://judge.softuni.bg/Contests/Practice/Index/174#6

 

Благодаря предварително за помощта!

0
Programming Basics
Alex0101 avatar Alex0101 374 Точки

Здравей, ще може ли да пуснеш и условието на задачата, че не мога да го открия

1
Alex0101 avatar Alex0101 374 Точки

Сгрешен трябва да е този тест 3. Кодът е верен, логиката е ок. Затова исках условието, за да съм сигурен, че не пропускаме нещо. Предполагам от екипа ще ги фикснат при първа възможност.

 

Поздрави

1
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Колега има някакъв проблем с Judge, прегледах ти кода и е верен, едно към едно с моя код

На мен ми дава 100 точки когато съм я решавал на 04.04.2016, но сега я пуснах и на мен ми даде грешка същата като твоята.

Test #3

2
DStefanow avatar DStefanow 112 Точки

Мерси колеги, 

и аз предполагах, че има някакъв проблем, защото му направих 20 - 30 теста, които си бяха напълно коректни спрямо условието! :D

0
vessos avatar vessos 12 Точки

Лошото е ,че не поради незнайно каква причина ,вече не може да се отварят тестовете за да се види какви са началните стойности .Иначе решението ти е правилно и според мен.

2
simeon10 avatar simeon10 218 Точки

Причината за затварянето на тестовете, е че в този период трябва да започнете да мислите защо нещо гърми.

1
simeon10 avatar simeon10 218 Точки

Едната дума беше направена case-sensetive. Оправих теста по условието, така че сега би трябвало да имате макс точки. :)

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.