Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Viapostolova avatar Viapostolova 0 Точки

Домашна

Здравейте! Защо след като файлът от домашната ми е архивиран и е в нормален размер, не може да се качи пак? frown

Тагове:
0
Photoshop
mimi_p avatar mimi_p 15 Точки

Здравей, а твоето домашно в разрешените файлове ли е архивирано?

0
Viapostolova avatar Viapostolova 0 Точки

да.............

0
stoian88lz avatar stoian88lz 24 Точки

Архивът трябва да завършва на едно от следните раширения : .zip, .7zip или .rar и да не надвишява 10 МВ. 

 

0
chavdart avatar chavdart 12 Точки

Здравей, аз имах същия проблем. Трябваше да намалявам размера на изображението на няколко пъти + архив. Не можех да кача домашното, но след като рефрешнах страницата, успях да кача домашната.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.