Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
paceva.eva avatar paceva.eva 5 Точки

График - Programming Fundamentals от Tech-Module

Здравейте,

Сега отварям графика за предстоящия Tech-Module и виждам, че упражненията са или от 10:00 - 14:00 или от 14:00 - 18:00.  А тези от нас които са за записали присъствена форма, но ходят на работа и преди 18:00 е невъжможно да присъстват на упражненията какво правят? Дали ще им се пишат някакви отсъствия (изобщо ще се следи ли за присъствие) и съответно дали ще се качват видеа от упражнението. Или да разбирам,  че в този период всеки който има проблем с определена задача или тема, може да търси помощ?  Частта с упражненията  така и не ми стана ясна, дори и след като изгледах отново видеото с представянето на новата програма.

Мерси предварително за отговора

Тагове:
2
Въпроси за SoftUni
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Има някакво разминаване на информацията в сайта и в екселския файл с разпределението. До колкото знам аз, упражнения ще има от 10 до 14 и от 14 до 18.

В страницата на курса:

Git, GitHub and Debugging - Exercises

Дата: 18 май

Час: група 1 - от 14:00 до 18:00

група 2 - от 18:00 до 22:00

В таблицата с разпределението:

Git, GitHub and Debugging - Exercises   Team   18.май   Wednesday   14:00-18:00    23.май   Team 10:00-14:00

Присъствията обикновено носят някакъв минимален бонус, който не е от голямо значение за крайната оценка ако се справяш добре с нещата. Упражненията може да си ги правиш вкъщи, ако нямаш възможност да присъстваш. Вярвам, че ще качват материали за тях. А лекции има група от 18 часа. 

1
10/05/2016 17:36:09

Мерси Габи за отговора.

Аз съшо видях, че на сайта пише че упражненита са от 18:00 до 22:00, но реших че по-релевантен е екселския файл. По залите също не мога да се ориентирам, след като в графика на залите за нито една нито една не видах курса да е споменат.

Относно лекциите, поне за тях е 100% сигурно че ще има група от 18:00 до 22:00 :)

0
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

За упражненията бяха ми казали, че ще са през деня и може би грешката е в страницата на курса. 

0

Предполагам до дни ще се разбере, но много лошо ако вярно се окаже че упражнения има само през деня.

0