Loading...
xanderbg avatar xanderbg 53 Точки

Teamwork and Personal skills - крайна оценка. Защо имам 0 часа за Successful teamwork?

Здравейте,

днес си видях оценката по Teamwork and Personal skills, но там пише, че имам 0 часа по Successful teamwork. Защо е така? Имам предадена екипна работа, вижда се в уикипедия, че имам принос и знам от съотборниците си, че са давали оценки. Как така имам 0 часа за Successful teamwork? Предполагам, че тези 0 часове са се отразили и на оценката ми. В профила ми в графа отбори виждам единствено оценките, които аз съм дал на съотборниците си като естествено аз нямам оценка понеже не мога да се оценя сам, но така ли трябва да е?

0
Teamwork and Personal Skills 10/05/2016 16:17:00
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки
Best Answer

Здравейте, 

Учените часове ще бъдат поправени в системата и промяната ще се отрази на вашите сертификати до края на деня. Благодарим ви предварително за проявеното търпение. 

2
biser.stoev avatar biser.stoev 57 Точки

@gdurankiev Да се възползвам от коментара и да кажа къде другаде има подобни грешки за промяна:

1) В сертификата по Структури от данни има графа "Helpful Links", която не знам дали погрешка е там или трябва, но според мен е излишна и затова я споменавам (като часове пише 0). Както така и при темата "Advanced Tree Structures - Part II" часовете също са 0.

2) В сертификата по TWPS също има 2 графи с по 0 часа - "EU CodeWeek 2015 Introduction" и "Successful teamwork". Курсът е от септември 2015.

3) В сертификата от курса по ООП Ноември 2015 0 часа има в графите - "Lab - Defining Classes" и "Workshop - Logger", както като в този по структури от данни има графа "Useful Information" с отново 0 часа.

Това са грешките, който аз намерих. :)

1
10/05/2016 18:19:34
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравей,

Оправени са, промените ще се отразят върху сертификатите скоро

В описаните грешки има 2 вида поправки - лекции, които имат 0 часа, а трябва да имат 2/4 и лекции, които не трябва да са в сертификата. И двата вида поправки са нанесени, така че в сертификатите ще липсват Lab - Defining Classes, Workshop - Logger, Useful Information, EU CodeWeek 2015 Introduction, Helpful Links.

0
10/05/2016 18:54:47
TihomirDimov avatar TihomirDimov 161 Точки

Аз също имам 0 точки. Мисля, че това е стандартно за всички

0
xanderbg avatar xanderbg 53 Точки

Струва ми се малко странно по курс Teamwork and Personal skills стандартно да се пише 0 часове за Successful teamwork, особено ако в тази част от курса реално имаш работа. Ако това е начин да се изравнят часовете и оценката когато оценката не е пълно 6.00 го приемам въпреки, че ми е малко странно, но все пак ми се иска да прочета разяснение.

0
10/05/2016 16:29:08
TihomirDimov avatar TihomirDimov 161 Точки

Да добавя, че в и сертификата от Programming Basics December 2015 имаме следното:

Mentor Meetings  0 часа
0
10/05/2016 19:25:52
supersane avatar supersane 234 Точки

Виждам, че сертификатите за Teamwork & Personal Skills са поправени вече.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.