Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
xanderbg avatar xanderbg 53 Точки

Teamwork and Personal skills - крайна оценка. Защо имам 0 часа за Successful teamwork?

Здравейте,

днес си видях оценката по Teamwork and Personal skills, но там пише, че имам 0 часа по Successful teamwork. Защо е така? Имам предадена екипна работа, вижда се в уикипедия, че имам принос и знам от съотборниците си, че са давали оценки. Как така имам 0 часа за Successful teamwork? Предполагам, че тези 0 часове са се отразили и на оценката ми. В профила ми в графа отбори виждам единствено оценките, които аз съм дал на съотборниците си като естествено аз нямам оценка понеже не мога да се оценя сам, но така ли трябва да е?

0
Teamwork and Personal Skills 10/05/2016 16:17:00
gdurankiev avatar gdurankiev Author 982 Точки
Best Answer

Здравейте, 

Учените часове ще бъдат поправени в системата и промяната ще се отрази на вашите сертификати до края на деня. Благодарим ви предварително за проявеното търпение. 

2
biser.stoev avatar biser.stoev 57 Точки

@gdurankiev Да се възползвам от коментара и да кажа къде другаде има подобни грешки за промяна:

1) В сертификата по Структури от данни има графа "Helpful Links", която не знам дали погрешка е там или трябва, но според мен е излишна и затова я споменавам (като часове пише 0). Както така и при темата "Advanced Tree Structures - Part II" часовете също са 0.

2) В сертификата по TWPS също има 2 графи с по 0 часа - "EU CodeWeek 2015 Introduction" и "Successful teamwork". Курсът е от септември 2015.

3) В сертификата от курса по ООП Ноември 2015 0 часа има в графите - "Lab - Defining Classes" и "Workshop - Logger", както като в този по структури от данни има графа "Useful Information" с отново 0 часа.

Това са грешките, който аз намерих. :)

1
10/05/2016 18:19:34
gdurankiev avatar gdurankiev Author 982 Точки

Здравей,

Оправени са, промените ще се отразят върху сертификатите скоро

В описаните грешки има 2 вида поправки - лекции, които имат 0 часа, а трябва да имат 2/4 и лекции, които не трябва да са в сертификата. И двата вида поправки са нанесени, така че в сертификатите ще липсват Lab - Defining Classes, Workshop - Logger, Useful Information, EU CodeWeek 2015 Introduction, Helpful Links.

0
10/05/2016 18:54:47
TihomirDimov avatar TihomirDimov 161 Точки

Аз също имам 0 точки. Мисля, че това е стандартно за всички

0
xanderbg avatar xanderbg 53 Точки

Струва ми се малко странно по курс Teamwork and Personal skills стандартно да се пише 0 часове за Successful teamwork, особено ако в тази част от курса реално имаш работа. Ако това е начин да се изравнят часовете и оценката когато оценката не е пълно 6.00 го приемам въпреки, че ми е малко странно, но все пак ми се иска да прочета разяснение.

0
10/05/2016 16:29:08
TihomirDimov avatar TihomirDimov 161 Точки

Да добавя, че в и сертификата от Programming Basics December 2015 имаме следното:

Mentor Meetings  0 часа
0
10/05/2016 19:25:52
supersane avatar supersane 234 Точки

Виждам, че сертификатите за Teamwork & Personal Skills са поправени вече.

1