Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

cone8 avatar cone8 8 Точки

Такси за Tech Module и Java / C# Fundamentals в SoftUni 3.0

Здравейте,

Днес получих имейл от SoftUni във връзка с избора на професия от новата програма, която започва другата седмица. Аз съм част от стария вече модул "Fundamentals - март 2016", който по програма трябваше да включва 5 курса, а до момента преминахме 2 - Java Fundamentals и Teamwork & Personal Skills. Сега имаме 3 опции как да продължим обучението си:

- модул Java Fundamentals от професия Java Web Dev, като ще се прехвърли таксата от стария Fundamentals модул доколкото разбирам

- модул C# Fundamentals от професия C# Web Dev, като пак ще се прехвърли таксата от стария Fundamentals модул

Tech Module, в който ще се запознаем с всяка една от 4-те професии и след края на модула, през септември, ще можем да си изберем професия

 

В тази връзка ме интересува следното:

 

Трябва ли да плащаме ако изберем Tech Module, след като вече сме платили 240 лв. за стария 6-месечен Fundamentals модул, тъй като в имейла не е упоменато нищо по въпроса за таксите?

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni 10/05/2016 22:38:05
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Ако си избереш само едно от трите, таксата ти се прехвърля за него.
Ако избереш 2, за едното таксата ти се прехвърля, а другото ще трябва да си го заплатиш.

0
10/05/2016 22:46:16
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.