Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

[Useful Info] Photoshop Лекция 2 - Относно темите от лекция 2 и домашните

Поради разясненията относно услугата на pcloud в началото на лекцията и множеството въпроси, не ми стигна времето да разкажа и демонстрирам целия предвиден материал. Следващия път ще започнем с пропуснатите теми.

В тази връзка, оставям условията на задачите за самостоятелна работа и възможността да бъдат предавани за тези, които все пак искат да се упражняват и да изпробват новия начин за предаване чрез линк. Считайте, че това домашно няма да бъде задължително и няма да се оценява.

На лекцията обяснявам, че предаването в студентската система трябва да става, като изпратите архивиран текстов файл, съдържащ линк към папка в pcloud. Игнорирайте тези указания, оказва се, че има и по-лесен начин – директно изпращане на линк, вместо на файл. 

Поздрави!

5
Photoshop 11/05/2016 22:52:39
naskodaskalov avatar naskodaskalov 32 Точки

В лекцията говорите за промо код за pCloud. Аз съм онлайн и не съм получил мейл след записването на курса?

0
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Мейловете с промо кодовете бяха разпратени на 10 май, а не след записването на курса. Ако не сте получили, пишете до info@softuni.bg с описание на проблема и за кой курс става дума.

Поздрави!

0
11/05/2016 22:53:15
naskodaskalov avatar naskodaskalov 32 Точки

Писах още днес през денв, да, дано отговорят по-скоро, а не като друг път след сумати време.

Приятна вечер!

0
milenpi avatar milenpi 25 Точки

без чертичка накрая се отваря за промо кода

https://www.pcloud.com/bg/promo

П.с. иначе в мейла ми беше https://www.pcloud.com/bg/promo/ но не става

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.