Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

CharlieScarver avatar CharlieScarver 33 Точки

Unity 3D - Препоръки за кариерен старт

Здравейте.


Курсът по Unity свърши преди няколко седмици.
В мейла, който преди време ни покани на курса пишеше следното:
"Курсът се организира съвместно с една от най-големите гейминг компании XS Software. Успешно завършилите обучението Unity 3D, ще получат препоръка за кариерен старт в XS Software и други софтуерни компании, както и сертификат от Софтурения университет (при оценка над Много добър 5,00)."
Въпросните препоръки факт ли са?
Ние трябва ли да заявим нещо?
Изобщо какво се случва по тази тема?
Всякаква информация е добре дошла.

 

2
Open Courses
raging avatar raging 92 Точки

Старт-ъпите не са лош вариянт имо

0
CharlieScarver avatar CharlieScarver 33 Точки

Това какво общо има с въпроса?

1
nok32 avatar nok32 6 Точки

Колега, много добър въпрос. Аз лично минах курса и съм с 6 на изпита и място 1 но също като теб не съм получил някакво известие. Моето мнение е, че изпита на беше на високо ниво като трудност и може би поради тази причина няма интерес към курсистите, които го завършиха.

 

 

Поздрави Кирил

1
badbutcher avatar badbutcher 144 Точки

Много интересно колега защото и аз съм на първо място :D

Иначе аз лично си работя върху една игра и се надявам в близкото бъдеще да я кача в Google Play.

1
14/05/2016 18:33:42
nok32 avatar nok32 6 Точки

Вероятно на всички които имат 6.00 пише, че са на първо място :). Иначе браво за игричката, пожелавам ти успех!

2
cone8 avatar cone8 8 Точки

По-добре пусни въпроса в раздела Въпроси за СофтУни, там е по-вероятно някой от екипа да го забележи и да ти отговори. Аз взех изпита с 6.00, но никой не се е свързвал и с мен.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.