Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Tairih avatar Tairih 26 Точки

Организационен въпрос за Изпит/Защита - Digital Marketing and SEO - април 2016

До колкото разбрах има възможност за дистанционна защита на проекта по скайп! Минал ли е някой по този начин, и ако да, може ли да сподели? Говори се за някой "от екипа", който да набере човека ( в случая МЕН например от Варна)!!! Означава ли, че може да се 2-ма души да работят по 1 проект или по нататък се дава задача за екипна работа? Може ли пояснение?

Идеята е, да не бием толкова път от Варна например, акотова е възможно!

 

Та, ако може някой да бъде така добър да сподели опита си или някой от организаторите да каже!

 

Благодаря за внимание!

И нека Наков бъде с нас! ;)

Тагове:
4
Digital Marketing & SEO
mishaella avatar mishaella 13 Точки

Здравей, и аз съм от Варна и ако може по скайп да се защити проекта ще е супер :)

1
Tairih avatar Tairih 26 Точки

Предстои да разберем :) Надявам се скоро! :)

0
kuncheva22 avatar kuncheva22 40 Точки

Здравейте,

Да, има възможност защитата Ви да протече онлайн. За целта трябва да ни изпратите проекта се преди защитата, както и номер на акаунта Ви в Softuni, потребителското Ви име, както и имейл и скайп име. Разбираме се за дата и час, когато ще протече защитата. По време на разговора, ще споделите екрана си и ще ни разкажете за извършената от Вас работа. Малко по-късно, ще пуснем таблица, където всички желаещи за онлайн защита, да пуснат необходимите данни.

2
mishaella avatar mishaella 13 Точки

Здравейте, оринтировъчно колко време преди изпита трябва да Ви изпратим проектите си ?

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.