Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

EBojilova avatar EBojilova 330 Точки

Аз още нямам оценка, дали има някаква яснота кога ще излезнат? Наистина в залата бяхме около 10-15човека. Аз много се учудих, че сме толкова малко.

0
verito898 avatar verito898 265 Точки

Да не отварям нова тема, но и аз се интересувам от оценките по JS. Някой нещо по въпроса знае ли ?

1
17/05/2016 13:20:16
MladenMladenov avatar MladenMladenov 80 Точки

Надявам се някой от екипа на софтуни да ни отговори, и аз нямам оценка все още... Не ми е ясно защо проверката на 10 изпита отнема също толкова време колкото и на 100 та може би и повече - на първия изпит... 

 

0
MladenMladenov avatar MladenMladenov 80 Точки

Вече има оценки и сертификати.

1
EBojilova avatar EBojilova 330 Точки

Добре са излезнали, но тъй като много се заговори за кредити и вчера погледанх с 3.97(6 кредита) по html имах 88 кредита общо. Днес с 4.82(4 кредита) по html имам 83 кредита общо.

Не разбирам как -2 кредита по html доведоха до -5 на общите? :)

И защо въобще са ни намаляни кредитите, идеята беше да се увеличат за оценки над 5, а за тези под 5 да се запазят за завареното положение максимален брой кредити. Ние все още сме заварено положение- сега завършваме front-end по старата програма.

0
aanguelov avatar aanguelov 219 Точки

Абсурдно е това! Целия ни Фронтенд си е по Софтуни 2.0, включително поправките и не трябва да бъде оценяван по 3.0!!!

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.